Jekaterinburg – Čerepovec 3:5 (kon.) | Čeljabinsk – Jaroslavľ 3:4 (po pr.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Novgorod 3:2 (po pr.)
Togliatti – Soči 1:3 (kon.) | Nižnekamsk – Viťaz 2:3 (kon.) | D. Moskva – Omsk 5:4 (po pr.)
Petrohrad – Metallurg Magnitogorsk 1:2 (kon.)

59:39
    Sily na ľade sa vyrovnajú. Hosťujúci Kempe obdržal dve minúty za nedovolené bránenie.

59:33
    Domáci tréner si vyžiadal oddychový čas!

59:33
    Hostia si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť Truňov.

55:17
    Presilová hrá pre domáci tím. Na dve minúty si za seknutie odchádza sadnúť Selezňov.
    ŠITIKOV - 2:3

50:05
    Viťaz Podolsk dal gól!
    Hostia dokázali otočiť skóre zápasu vo svoj prospech v oslabení! Poriadnu ranu pre domáci tím zapríčinil svojim gólom DMITRIJ ŠITIKOV. Asistenciu si pripisuje Nikita Vyglazov.

49:14
    Presilová hra pre domáci tím. Na dve minúty si za úmyselné vyhodenie puku mimo ľadovej plochy odchádza sadnúť Grebeškov.
    SOLODUCHIN - 2:2

48:14
    Hostia napokon zabrali na plné obrátky a dokázali vyrovnať! Po peknej kombinácii sa k zakončeniu v centrálnej časti dostal VJAČESLAV SOLODUCHIN, ktorý nedal gólmanovi Kolppanenovi žiadnu šancu. Asistencie si pripisujú hráči Alexej Semenov a Konstantin Klimontov.

36:54
    Opäť vylúčenie na oboch stranách. Domáci Truňov si odpyká dve minúty za nedovolené bránenie a hosťujúci Selezňov dve minúty za hrubosť.

36:14
    Na rad prichádza krátka presilová hra 4 na 3 v prospech domácich. Vylúčenie sme videli na oboch stranách – domáci Polygalov (hrubosť) a hosťujúci Klimontov (krosček).

34:39
    Nasleduje presilová hra pre domáci tím. Na dve minúty si za hrubosť odchádza sadnúť Kousal.

31:54
    Na rad prichádza domáca presilová hra. Na dve minúty si za nedovolené bránenie odchádza sadnúť Kousal.

29:13
    Po potýčke medzi Rybinom a Kudremanom vidíme vylúčenia. Obaja si odpykajú dvojminútové tresty za hrubosť.

23:35
    Sily na ľade sa vyrovnajú. Hosťujúci Horák si odchádza sadnúť za držanie hokejky.

22:23
    Hostia si zahrali v početnej výhode. Na dve minúty si za nedovolené bránenie odchádza sadnúť Rybin.

19:30
    Presilová hra pre hostí. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť Kalašnikov.
    CHOCHRJAKOV - 2:1

16:35
    Nižnekamsk dal gól!
    Hosťom poriadne uškodil vyrovnávajúci gól v oslabení. Po krátkej chvíli napokon inkasovali ďalší gól a Neftechimik sa dostáva do vedenia. Po prihrávke od Koroljuka skóroval PJOTR CHOCHRJAKOV! Asistenciu si pripisuje Alexander Koroľuk.
    POLYGALOV - 1:1

15:59
    Domáci hokejisti hrali síce v oslabení, no práve v jeho závere dokázali vyrovnať gólový účet tohto stretnutia. Po peknej prihrávke od Rybina sa k zakončeniu dostal IGOR POLYGALOV, ktorý sa jednoducho nemýlil. Asistenciu si pripisuje Maxim Rybin.

14:04
    Hostia si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za hákovanie odchádza sadnúť Kosmačjov.
    MAKEJEV - 0:1

13:38
    Hostia sa po peknej kombinačnej akcii dostali do vedenia! Presne načasovaná prihrávka od Afinogenova našla ALEXEJA MAKEJEVA, ktorý bez problémov prekonáva gólmana Kolppanena. Asistencie si pripisujú hráči Alexander Kučerjavenko a Maxim Afinogenov.

10:54
    Na rad prichádza ďalšia presilová hra pre domácich. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť Makejev.

03:53
    Domáci si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za hákovanie odchádza sadnúť Afinogenov.

Góly a asistencie: 16. Polygalov (Rybin), 17. Chochrjakov (Koroľuk) – 14. Makejev (Kučerjavenko, Afinogenov), 49. Soloduchin (Semenov, Klimontov), 51. Šitikov (Vyglazov)

Neftechimik Nižnekamsk: Kolppanen (Sudnicin) – Kalašnikov, Eronen, Berezin, Kosmačjov, Belov, Amirov – Stapleton, Milovzorov, Polygalov – Koroljuk, Sexton, Chochrjakov – Mnichovič, Žukov, Rybin – Kulikov, S. Alševskij, J. Alševskij – Truňov
    Viťaz Moskovská oblasť: Sateri (Lisutin) – Porseland, Grebeškov, Semenov, Berďukov, Selezňov, Golovkov, Klimontov – Cyganov, Horák, Kempe – Kučerjavenko, Afinogenov, Makejev – Soloduchin, Kousal, Koroľov – Vyglazov, Šitikov, Švec-Rogovoi – Kudreman.

Rozhodca: Michail Buturlin, Alexander Soin – Alexej Maitak, Jevgenij Pronskich