Jekaterinburg – Čerepovec 3:5 (kon.) | Čeljabinsk – Jaroslavľ 3:4 (po pr.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Novgorod 3:2 (po pr.)
Togliatti – Soči 1:3 (kon.) | Nižnekamsk – Viťaz 2:3 (kon.) | D. Moskva – Omsk 5:4 (po pr.)
Petrohrad – Metallurg Magnitogorsk 1:2 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
3:4 (1:3, 2:0, 0:0 - 0:1)
Lokomotiv Jaroslavľ
Štvrtok 06.11.2014, 15:00 • Traktor Arena, Čeljabinsk • KHL

Je dobojované!
    V predĺžení boli napokon úspešnejší hokejisti hosťujúceho Lokomotivu Jaroslavľ, ktorí zásluhou českého útočníka Jiřího Novotného získali cenné dva body za výhru v tomto zápase.

Dovidenia pri ďalších online prenosoch z KHL.
    Lúči sa s Vami Tomáš Kovalský. (17:28:15)

60:59
    Lokomotiv Jaroslavľ dal gól!
    Hosťujúci hokejisti síce nedokázali využiť presilovú hru, no napokon tesne po jej vypršaní dokázali skórovať. Po skvelej prihrávke od Plotnikova sa k zakončeniu dostal JIŘÍ NOVOTNÝ, ktorý zneškodnil gólmana Garnetta. Asistencie si pripisujú hráči Sergej Plotnikov a Staffan Kronwall.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V tretej tretine sa napokon o víťazovi tohto stretnutia nerozhodlo. Na rad prichádza 5minútové predĺženie, v ktorom majú hostia k dispozícii presilovú hru, ktorá bude trvať ešte 56 sekúnd.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:48
    Z hranice ľavého kruhu nekompromisne pálil hosťujúci Novotný, no jeho projektil napokon trafil len hornú žŕdku domácej brány!

59:24
    Hostia sa snažia skórovať v presilovej hre, no zatiaľ sa domáci hokejisti bránia naozaj veľmi dobre.

58:56
    Hosťujúci tréner si vyžiadal oddychový čas!

58:56
    Hostia si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za podrazenie na Holosa odchádza sadnúť Gubarev.

58:15
    Spoza kruhov nekompromisne pálil hosťujúci Jakovlev, no gólman Garnett zasahovať nemusel, keďže puk smeroval len tesne vedľa jeho brány.

57:45
    Po peknej prihrávke od Plotnikova sa k zakončeniu dostal Novotný, no ten z pravej strany napokon minul priestor domácej brány.

56:57
    Lokomotiv sa v závere tretej tretiny snaží uchmatnúť tri body, no zatiaľ domáci Traktoor s prehľadom odoláva.

56:09
    Spoza ľavého kruhu nekompromisne pálil Piganovič, no jeho delovka skončila zblokovaná tesne mimo brány domáceho celku.

55:13
    Z ľavej strany sympatickým bekhendovým blafákom zakončoval domáci Popov, no gólman Sanford ostal na správnom mieste a puk nepustil za svoj chrbát.

54:38
    Thörnberg poslal puk na zadný mantinel, následne sa k nemu však dostali len domáci obrancovia.

53:27
    Kapustin sa vydal do protiútoku po pravom krídle, no napokon nemal dosť síl a domáci Borodkin ho s prehľadom prekorčuľoval.

52:38
    Oba tímy hrajú v týchto chvíľach naozaj veľmi pokojne a dbajú na dobre zabezpečenú defenzívu. Pri puku sú domáci.

51:42
    Galimov sa opäť natlačil pred domácu bránu a snažil sa zakončovať, no proti pozornému gólmanovi Garnettovi napokon nebol úspešný.

Góly a asistencie: 17. Pestunov (Glinkin, Popov), 24. Popov (Atjušov, Glinkin), 32. Piganovič (Osnovin) – 1. Plotnikov (Holos, Kronwall), 8. Kapustin (Konkov), 18. Plotnikov (Novotný, Thörnberg), 61. Novotný (Plotnikov, Kronwall)

Traktor Čeljabinsk: Garnett (Demčenko) – Quint, Kondratev, Borodkin, Piganovič, Katičev, Atjušov, Davydov, Vasilčenko – Čistov, Bulis, Panov – Popov, Pestunov, Glinkin – Zavaruchin, Růžička, Gubarev – Osnovin, Kokujov, Penkovskij
    Lokomotiv Jaroslavľ: Sanford (Kolesnik) – Kronwall, Jakovlev, Holos, Vasiľev, Pašnin, Gorochov, Višnevskij, Ljubuškin – Novotný, Plotnikov, Thörnberg – Konkov, Galimov, Kartajev – Platt, Sprukts, Musatov – Kapustin, Gračjov

Rozhodca: Roman Ščenjov, Sergej Beljajev – Alexander Sirotkin, Dmitrij Parfjonov