Jekaterinburg – Čerepovec 3:5 (kon.) | Čeljabinsk – Jaroslavľ 3:4 (po pr.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Novgorod 3:2 (po pr.)
Togliatti – Soči 1:3 (kon.) | Nižnekamsk – Viťaz 2:3 (kon.) | D. Moskva – Omsk 5:4 (po pr.)
Petrohrad – Metallurg Magnitogorsk 1:2 (kon.)
SKA Petrohrad
1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
Metallurg Magnitogorsk
Štvrtok 06.11.2014, 17:30 • Ice Palace • KHL

Metallurg nakoniec dokázal dotiahnuť zápas do víťazného konca a Petrohrad utrpel v tejto sezóne svoju druhú prehru v riadnom hracom čase. V 52. minúte strhol vedenie na stranu Magnitky Batyršin a hostia dokázali udržať tesné vedenie až do záverečnej sirény.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera pri sledovaní prenosov z futbalovej Európskej ligy na www.onlajny.eu. (19:41:45)

60:00

59:35
    Na ľade sú medzi šiestimi hráčmi SKA Kovaľčuk, Tichonov či Červenka. Vlastne všetci najnebezpečnejší hráči Petrohradu.

59:13
    Oddychový čas domácich.

59:04
    Ivannikov je na striedačke a domáci začínajú power-play!

59:00
    Začala ubiehať posledná minúta.

58:30
    Kovaľčuk poslal puk medzi kruhy, kde sa do neho oprel Alexandrov, no Košečkin chytá!

58:00
    Miestny hlásateľ oznámil, že do konca tretej tretiny ostávajú už len dve minúty!

57:15
    Tretia formácia Magnitky odvádza na ľade parádnu prácu, keď drží puk na svojich hokejkách a navyše v útočnom pásme.

56:36
    Kovář sa dostal ku puku, ktorý mu prenechal Zaripov, no jeho strela sa ku bráne nedostala, pretože skončila v mase tiel v medzikruží.

55:38
    Opäť je na ľade elitná formácia Petrohradu s Kovaľčukom, na ktorých Mike Keenan nasadil štvrtú formáciu.

54:50
    Pri puku sú hostia, ktorí držia puk ďaleko od svojej brány a snažia sa naťahovať čas hrou po mantinely.

53:41
    Kovaľčuk mal na hokejke gólovú príležitosť, no obávanému kanonierovi SKA v poslednej chvíli puk z hokejky vypichol Platonov!
    BATYRŠIN - 1:2

51:26
    Metallurg Magnitogorsk dal gól!

Puk sa dostal do stredného pásma, odkiaľ sa Magnitka dostala do rýchleho útoku a následne RAFAEL BATYRŠIN prekvapil Ivannikova strelou takmer od mantinelu a z ťažkého uhla, ktorú domáci gólman pustil do siete popri bližšej tyči!

Asistencia: Danis Zaripov

50:48
    Magnitka je usadená v útočnom pásme, no opäť sledujeme posúvanie puku po zadnom mantinely.

50:10
    Do konca riadneho hracieho času ostáva menej ako 10 minút a stav stretnutia je nerozhodný.

49:25
    Po komerčnej prestávke sa vhadzuje v stredovom kruhu.

Roland Hric

Góly a asistencie: 28. Červenka (Thöresen) – 12. Jakucenja (Antipin, Batyršin), 52. Batyršin (Zaripov)

SKA Petrohrad: Ivannikov – Chafizullin, Rjasenskij, Alexandrov, Kutejkin, Čudinov, Bjelov – Kovaľčuk, Makarov, Kablukov – Tichonov, Dadonov, Panarin – Martensson, Thöresen, Červenka – Ponikarovskij, Ketov, Kadejkin
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin – Antipin, Birjukov, Chabarov, Lee, Batyršin, Bereglazov, Tereščenko, Ibragimov – Zaripov, Kovář, Platonov – Potechin, Brent, Grigorenko – Jakucenja, Kosov, Kamanev – Pare, Timkin, Junkov