Lorient – Paríž 1:2 (kon.) | Guingamp – Bastia 1:0 (kon.) | Lille – Saint-Étienne 1:1 (kon.)
Metz – Caen 3:2 (kon.) | Montpellier – Évian TG 2:0 (kon.) | Nice – Lyon 1:3 (kon.)
Lille OSC
1:1 (1:0)
AS Saint-Étienne
cz Sobota 01.11.2014, 20:00 • Stade Pierre-Mauroy, Villeneuve d'Ascq • Ligue 1 Uber Eats

90
    Střídají i hosté, zahrát si jde Florentin Pogba, z trávníku odchází pomalým krokem Romain Hamouma.

86
    Domácí vystřídali, odešel Michael Frey, na závěrečné minuty nastoupil Nolan Roux.

75
    Střídání v dresu Saint-Étienne, odešel Ricky van Wolfswinkel, novou tváří se stal Mevlüt Erdinç.

68
    Nejprve ale střídání Lille. Odchází Ronny Rodelin, místo něj nastupuje Ryan Mendes.

43
    Ještě před rozehráním standardní situace dochází ke střídání na domácí straně, odchází právě Marcos Lopes, místo něj nastupuje Marvin Martin.

13
    Je tu první střídání. U hostujícího týmu nemůže pro zranění pokračovat Benjamin Corgnet, místo něj se do utkání zapojuje Allan Saint-Maximin.

Aleš Pur

Góly: 16. Frey – 60. Gradel (Tabanou)

Karty:   76. Souaré (LIL), 82. Frey (LIL) – 36. Bayal Sall (SET), 42. Diomande (SET)

Nepremenená penalta: 72. Origi (LIL), brankár Ruffier zneškodnil – 85. Gradel (SET), brankár Enyeama zneškodnil

Lille OSC: Enyeama – Corchia, Kjaer, Souaré, Baša – Rodelin (68. Mendes), Gueye, Mavuba (C), Lopes (43. Martin) – Frey (86. Roux), Origi.
    Náhradníci: Elana – Béria, Rozehnal, Martin, Traoré, Mendes, Roux.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Bayal Sall, Perrin (C), Tabanou – Diomande, Lemoine – Hamouma (90. Pogba), Corgnet (13. Saint-Maximin), Gradel – van Wolfswinkel (75. Erdinç).
    Náhradníci: Moulin – Brison, Baysse, Pogba, Saint-Maximin, Mollo, Erdinç.

Rozhodca: Benoît Bastien – Matthieu Lombard, Hicham Zakrani