Newcastle – Liverpool 1:0 (kon.) | Arsenal – Burnley 3:0 (kon.) | Chelsea – QPR 2:1 (kon.)
Everton – Swansea 0:0 (kon.) | Hull City – Southampton 0:1 (kon.) | Leicester – West Bromwich 0:1 (kon.)

90+3
    Rohový kop pre domácich. Quinn si stavia loptu. Jeho center ustrážila obrana súpera. O víťazovi je rozhodnuté.

90+1
    Na záver prvá žltá karta. Vidí ju Diamé.

90
    Nad rámec hry sa budú hrať 4 minúty.

88
    Hostia už nemajú čo stratiť. Vyosko napádajú a tlačia sa do predu. Snažia sa vyvinúť tlak.

85
    Hernadndéz to skúšal pekným kúskom. Nožničky v jeho podaní však neskončili gólom.

82
    Striedajú aj hostia. Na ihrisko nastupuje Cork. K striedačkám kráča Tadić.

81
    Domáci využívajú aj posledné striedanie. Brandyho nahradí Quinn.

80
    Do konca riadnej hracej doby zostáva 10 minút. Stav je od tretej minúty zápasu nezmenený. Jediným strelcom tohto zápasu je doposiaľ Wanyama.

77
    Strelu vyslal Wanyama. Brankár však nemusel zasahovať pretože lopta minula bránu. Bude nasledovať odkop od Jakupovića.

75
    Domácim sa čas kráti. Cez dobre postavenú hostí sa im ťažko prechádza.

73
    Striedanie hráčov. Ben Arfa sa porúča do spŕch. Nahradí ho Robertson.

70
    Tadić sa vrátil do zápasu. Prihral Manému. Ten však z bezprostrednej blízkosti bránu prekopáva.