Dunajská Streda – Senica | 3:0 (kon.) | | | Myjava – Zlaté Moravce | 2:0 (kon.) |
Pohronie – Trnava B | 1:1 (kon.) | | | Šamorín – Šaľa | 0:2 (kon.) | | | Nové Mesto n/V – Senec | 0:0 (kon.) |
Skalica – Nitra | 1:0 (kon.) | | | MFK Zvolen – Poprad | 3:0 (kon.) | | | R. Sobota – Dolný Kubín | 3:0 (kon.) |
Bardejov – Michalovce | 1:1 (kon.) | | | Prešov – MFK Košice B | 1:1 (kon.) | | | Žilina B – Sereď | 0:2 (kon.) |
Dukla Praha – Č. Budějovice | 3:1 (kon.) | | | Teplice – Jihlava | 2:3 (kon.) | | | Slavia – Příbram | 3:2 (kon.) |
Ostrava – Hr. Králové | 2:1 (kon.) | | | Brno – Slovácko | 0:1 (kon.) | | | Plzeň – Sparta Praha | 2:0 (kon.) |
Newcastle – Liverpool | 1:0 (kon.) | | | Arsenal – Burnley | 3:0 (kon.) | | | Chelsea – QPR | 2:1 (kon.) |
Everton – Swansea | 0:0 (kon.) | | | Hull City – Southampton | 0:1 (kon.) | | | Leicester – West Bromwich | 0:1 (kon.) |
Stoke City – West Ham | 2:2 (kon.) |
Granada – Real Madrid | 0:4 (kon.) | | | Atlético Madrid – Córdoba | 4:2 (kon.) | | | Barcelona – Vigo | 0:1 (kon.) |
Sociedad – Malaga | 0:1 (kon.) |
Mainz – Brémy | 1:2 (kon.) | | | Hannover – Frankfurt | 1:0 (kon.) | | | Stuttgart – Wolfsburg | 0:4 (kon.) |
Hamburger – Leverkusen | 1:0 (kon.) | | | Bayern – Dortmund | 2:1 (kon.) |
Neapol – AS Rím | 2:0 (kon.) | | | Empoli – Juventus | 0:2 (kon.) | | | Parma – Inter | 2:0 (kon.) |
Anderlecht – Lokeren | 1:1 (kon.) | | | Liége – Mechelen | 2:0 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Oostende | 1:0 (kon.) |
Cercle Bruggy – Kortrijk | 0:4 (kon.) |
Penafiel – Praia | 1:2 (kon.) | | | Guimarães – Lisabon | 3:0 (kon.) | | | Porto – Nacional | 2:0 (kon.) |
CSKA Moskva – Zenit | 0:1 (kon.) |
Lorient – Paríž | 1:2 (kon.) | | | Guingamp – Bastia | 1:0 (kon.) | | | Lille – Saint-Étienne | 1:1 (kon.) |
Metz – Caen | 3:2 (kon.) | | | Montpellier – Évian TG | 2:0 (kon.) | | | Nice – Lyon | 1:3 (kon.) |
Ústí n. L. – Frýdek-Místek | 2:3 (kon.) | | | Třinec – Sokolov | 0:2 (kon.) | | | Vlašim – Žižkov | 2:1 (kon.) |
Sigma Olomouc – Pardubice | 1:0 (kon.) | | | Táborsko – Kolín | 3:0 (kon.) | | | Opava – Zlín | 3:1 (kon.) |
Austria – Sturm Graz | 0:3 (kon.) | | | Salzburg – Admira Wacker Mödling | 2:0 (kon.) | | | Ried – Wolfsberger | 1:0 (kon.) |
Neustadt – Grodig | 1:0 (odl.) |
Amsterdam – Dordrecht | 4:0 (kon.) | | | Feyenoord – Zwolle | 2:0 (kon.) | | | Twente – Heerenveen | 2:0 (kon.) |
Eindhoven – Den Haag | 1:0 (kon.) |
koniec
Lille OSC
1:1
(1:0)
AS Saint-Étienne
Góly:
16. Frey – 60. Gradel (Tabanou)
Rozhodca: Benoît Bastien – Matthieu Lombard, Hicham Zakrani
Diváci:
Karty: 76. Souaré (LIL), 82. Frey (LIL) – 36. Bayal Sall (SET), 42. Diomande (SET)
Nepremenená penalta: 72. Origi (LIL), brankár Ruffier zneškodnil – 85. Gradel (SET), brankár Enyeama zneškodnil
Lille OSC:
Enyeama – Corchia, Kjaer, Souaré, Baša – Rodelin (68. Mendes), Gueye, Mavuba (C), Lopes (43. Martin) – Frey (86. Roux), Origi.
Náhradníci: Elana – Béria, Rozehnal, Martin, Traoré, Mendes, Roux.
Tréner:
AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Bayal Sall, Perrin (C), Tabanou – Diomande, Lemoine – Hamouma (90. Pogba), Corgnet (13. Saint-Maximin), Gradel – van Wolfswinkel (75. Erdinç).
Náhradníci: Moulin – Brison, Baysse, Pogba, Saint-Maximin, Mollo, Erdinç.
Tréner:
Náhradníci: Elana – Béria, Rozehnal, Martin, Traoré, Mendes, Roux.
Tréner:
AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Bayal Sall, Perrin (C), Tabanou – Diomande, Lemoine – Hamouma (90. Pogba), Corgnet (13. Saint-Maximin), Gradel – van Wolfswinkel (75. Erdinç).
Náhradníci: Moulin – Brison, Baysse, Pogba, Saint-Maximin, Mollo, Erdinç.
Tréner:
Rozhodca: Benoît Bastien – Matthieu Lombard, Hicham Zakrani
Diváci:
Aleš Pur
@PurAles