Brugge – Gent 2:2 (kon.) | Anderlecht – Liége 0:2 (kon.) | Mouscron – Lokeren 2:2 (kon.)
Royal Excel Mouscron
2:2 (1:0)
Sporting Lokeren
cz Nedeľa 26.10.2014, 20:00 • Stade Le Canonnier, Mouscron • Belgická Jupiler Pro League

Je dobojováno. Skončilo další utkání belgické Jupiler Pro League, kde dnes přivítal Mouscron na svém trávníku Lokeren. Domácí šli v prvním poločase do vedení, ale na začátku druhé půle vyrovnal Leye a o sedm minut později dokonal obrat Marić, který skóroval z penalty. Domácím se podařilo v pětasedmdesáté minutě vyrovnat nádhernou trefou střídajícího Dingomeho. Šest minut před koncem základní hrací doby se nechal po druhé žluté kartě vyloučit Scholz a domácí hráli přesilovou hru. Tu však nedokázali využít a tak končí utkání smírně 2:2. (21:58:27)

90+5

90+4
    Nepříliš povedenou standardku hlavičkoval Odoi daleko od branky.

90+3
    Domácí budou rozehrávat standardní situaci z pravé strany. Dobrá příležitost pro Mouscron.

90+2
    Žlutou kartu dostává Overmeire (KSC Lokeren).

90+2
    Overmeire fauloval Delacourta a domácí budou u balónu.

90+1
    Na začátku nastavení jsou aktivnější hostující hráči, ale k ohrožení De Vlamyncka, se nedostávají.

90
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Balón je převážně na středu hřiště. Ani jeden z týmů se zatím nikam do útoku nehrne.

88
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Vanaken, přichází Corryn.

87
    Persoons přistrčil Vandendriesscheho, čehož si všiml rozhodčí a píská hostujícímu hráči faul.

86
    Následnou standardní situaci odvrátili hostující hráči vcelku bez problémů.

84
    Rozhodčí Wouters vytáhl žlutou kartu pro Scholze, který si počínal nedovoleně, a jelikož je to již jeho druhá karta v dnešním utkání, tak jeho počínání v dnešním utkání končí a domácí budou hrát na konci utkání přesilovou hru.

83
    De Vlamynck vyrazil pokus jednoho z hostujících hráčů z vrcholu vápna. Lokeren bude pokračovat rohovým kopem.

82
    Domácí Diaby fauloval na středu hřiště a míče se tak ujímají hosté.

81
    Persoons zasáhl kopačkou Dingomeho do obličeje.

79
    Po střetu zůstává ležet na trávníku Diaby, který je následně odváděn za čáru.

77
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Remacle, přichází Abdurahimi.
    DINGOME - 2:2

77
    Střídání v týmu Royal Mouscron-Péruwelz: ze hřiště odchází Contout, přichází Perez.

75
    Mouscron právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelná rána TRISTANA DINGOMEHO, který napřáhl ze třiceti metrů a jeho rána skončila v levém horním rohu hostující branky.

73
    Ve veliké šanci se objevil hostující Michel, který svou ránu nedokázal dostat do branky, po střele z velkého vápna.

71
    Do vápna hostů se dostal Dingome, ale nikým neatakovaný upadl. Pravděpodobně podklouzl a o balón přišel.

69
    Z pravé strany rozehrával rohový kop Patosi, ale míč, který letěl na bližší tyč, odhlavičkoval do bezpečí Mertens.

68
    Zdvižený praporek překazil další útok hostujícího celku.

66
    Střídání v týmu Royal Mouscron-Péruwelz: ze hřiště odchází Mbemba, přichází Dingome.

65
    Patosi rozehrál rohový kop Lokerenu nakrátko, následně se dostal ke střele hostující kapitán Overmeire, který však domácí bránu netrefil.

64
    Na středu hřiště byl faulován Overmeire.

63
    Hráči Lokerenu se snaží hru zklidnit, když drží balón na svých kopačkách a nechtějí ho soupeři vůbec půjčit.

61
    Hosté jsou při chuti, ba naopak Mouscron je evidentně zaskočen průběhem druhého poločasu.

59
    Další obrovská šance Lokerenu. De Vlamynck se vyznamenal reflexivním zákrokem, když vyrazil balón na rohový kop.
    MARIć - 1:2

56
    Lokeren právě vstřelil branku!
    K míči se postavil švýcarský hráč MIJAT MARIĆ a střelou do středu branky rozjásal fanoušky Lokerenu.

56
    Žlutou kartu dostává Peyre (Royal Mouscron-Péruwelz).

56
    Byla nařízena penalta pro Lokeren!

54
    Hosté měli k dispozici rohový kop, na který nejvýše vyskočil De Vlamynck, který vyboxoval míč do bezpečí.

53
    Na půli hřiště zahrál jeden z domácích hráčů rukou a rozhodčí přerušuje hru.

51
    Domácí měli solidní standardní situaci z pětadvaceti metrů, kterou rozehrál Delacourt. Domácí záložník přestřelil branku Lokerenu.
    LEYE - 1:1

49
    Aktivita se na začátku druhého poločasu Lokerenu vyplatila. Z levé strany se dostal do zakončení M'BAYE LEYE, který vyrovnává na 1:1.

48
    Před vápnem domácích se opřel do míče Persoons, který mířil pravačkou hodně vysoko.

47
    Hosté začali ve vyšším tempu. Centr Remacleho neprošel před domácí branku.

46
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází De Pauw, přichází Patosi.

46

Skončil první poločas mezi domácím Mouscronem a hostujícím Lokerenem. Zatím jsme svědky vyrovnaného utkání. Šancí je zatím pomálu, ovšem nejdůležitější je, že jednu takovou šanci využili domácí v dvaadvacáté minutě, zásluhou Diabyho, který nedal Barrymu šanci.

45+3

45+3
    Lokeren ještě zahrával rohový kop, který odvrátili obránci Mouscronu.

45+2
    Hosté se snaží o vyrovnání do konce prvního poločasu, ale pozorná obrana domácích, jim k tomu moc šancí nedávají.

45
    Rozhodčí Wouters nastaví k prvnímu poločasu dvě minuty navíc.

44
    Leye hlavičkoval po předchozím rohu vysoko nad branku, od které bude za chvíli odkopávat De Vlamynck.

43
    Vandendriessche odvracel balón pouze na rohový kop, který budou zahrávat hosté.

42
    Centrovaný míč z levě strany tečoval hlavou Leye, ovšem balón skončil v zámezí a domácí gólman neměl žádnou práci.

41
    Do šance se dostal Contout, ale celou akci zabrzdil praporek rozhodčího.

39
    Přetáhnnutý centr Lokerenu končí v zámezí, od branky bude odkopávat De Vlamynck.

37
    Diabymu se centr nepovedl, ale i tak zůstávají u míče hráči Mouscronu.

36
    Odoi přenechal míč před vápnem Remaclemu, jehož následný pokus končí vedle levé tyče domácích.

35
    Žlutou kartu dostává Scholz (KSC Lokeren).

34
    Hosté chtěli podobně odpovědět, z pravé strany centroval do vápna Remacle, ale jeho pokus nenašel nikoho z hostujícího mužstva.

32
    Po levé straně utekl Countout, který vracel do druhé vlny nabíhajícímu Diabymu, který z první nepřekonal Barryho.

30
    Hráči Lokerenu drží balón na svých kopačkách, ale nejsou schopni s ním vymyslet něco, co by domácí překvapilo.

28
    Mertens se s míčem zamotal a dostal se do autu. Domácí Mouscron tak dostal balón zcela zadarmo.

27
    Míče se ujmul Mbemba, který hostující branku přestřelil.

26
    Po zákroku Mertense na Contouta se píská faul hostujícímu záložníkovi. Domácí tak budou mít k dispozici standardní situaci z pětatřiceti metrů.

24
    Lokeren se snaží o rychlou odpověď, ale zatím se nemůže dostat ani k vápnu domácích.
    DIABY - 1:0

22
    Domácí jdou do vedení. Na levé straně centroval jeden z domácích hráčů a ve vápně si na míč vyskočil nejvýše ABDOULAY DIABY, který hlavou překonává Barryho.

20
    Z něho domácí nezahrozili. Balón odvrátila obrana Lokerenu do bezpečí.

19
    Peknou ranou ze střední vzdálenosti se prezentoval domácí Badri. Barry se po míči natáhl a vytěsnil ho na rohový kop.

18
    Overmeire si vyšlápl na jednoho z domácích hráčů a rozhodčí odpískal faul hostujícímu hráči.

16
    Na druhé straně se dostal do šance Diaby, který zleva nevyzrál přízemní střelou proti Barrymu.

15
    První vážnější akce utkání. De Pauw sklepl do druhé vlny na volného Persoonse, který před vápnem vystřelil z první, ovšem hostující hráč nasměroval balón dva metry vedle levé tyče.

14
    Persoons se provinil proti pravidlům, když si počínal nedovoleně proti Vandendriessschemu.

13
    Hosté začínají přebírat iniciativu dnešního utkání a nyní dirigují hru.

12
    Hlavička De Pauwa skončila vedle domácí branky, kterou střeží De Vlamynck.

10
    Na levé straně se dobře uvolnil hostující Vanaken, který našel před vápnem volného Leye, ovšem na jeho centr nedosáhl Mertens.

9
    Diaby byl přichycen v ofsajdové pasti.

7
    Marić je za postranní čarou a hra bude opět pokračovat.

6
    Při předchozím rohovém kopu se střetli hlavami právě Delacourt a hostující Marić. Hráč Lokerenu musí být ošetřen.

5
    Z toho domácí nevytěžili nic. Hlavička Delacourta mířila vysoko nad branku.

5
    Z poloviny velké dálky centroval Michel do vápna, kde odvracel Marić na rohový kop.

3
    Barry se poprvé seznámil s balónem a posílá ho dlouhým nákopem na střed hřiště.

2
    Mouscron drží balón na svých kopačkách, ale směrem dopředu se domácí příliš nehrnou.

1
    Domácí uvedli balón do dnešního utkání.

1

Royal Mouscron-Péruwelz: De Vlamynck – Monteyne, Vandendriessche, Boli, Peyre, Michel, Diaby, Badri, Delacourt, Mbemba, Contout
    Náhradníci: Cros, Gano, Verstraete, Jeanvier, Dingome, Houzé, Perez

KSC Lokeren: Barry – Marić, Odoi, Mertens, Scholz, Persoons, Overmeire, Abdurahimi, Leye, De Pauw, Vanaken
    Náhradníci: Henrique, Kaya, Remacle, Trompet, Dutra, Ngolok, Verhulst

Rozhodčí: Wouters – Cremers, Cuyt.

KSC Lokeren

Lokerenu se v letošní sezóně vcelku daří. Po jedenácti odehraných utkáních se nacházejí na pěkném čtvrtém místě, když v pěti případech odešli jako vítězové, ve třech utkáních se body dělily a pouze třikrát našli hosté svého přemožitele.

Poslední tři ligová utkání

11. kolo KSC Lokeren – Club Bruggy 1:3
    10. kolo KSC Lokeren – KV Oostende 3:1
    9. kolo KAA Gent – KSC Lokeren 1:1

Royal Mouscron-Pérewelz

Domácí Royal je po jedenácti kolech Jupiler Pro League na desáté pozici, se ziskem třinácti bodů, když třikrát zvítězil, čtyřikrát se body dělily a ve čtyřech případech odešli domácí jako poraženi.

11. kolo KV Oostende – Mouscron-Péruwelz 0:0
    10. kolo Mouscron-Péruwelz – KV Mechelen 1:1
    9. kolo KV Kortrijk – Mouscron-Péruwelz 3:0

Krásný, dobrý večer. Vítám Vás u sledování belgické Jupiler Pro League, kde se dnes v rámci dvanáctého kola střetne domácí Royal Mouscron-Péruwelz, který na svém stadionu přivítá KSC Lokeren. Úvodní výkop je naplánován na 20:00, tak u toho buďte s námi.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.