Chomutov – Most 2:3 (0:1 po s.n.) | Kadaň – Benátky n/J 0:1 (1:2 po s.n.) | Třebíč – Prostějov 5:1 (kon.)
Jihlava – Litoměřice 5:4 (po pr.) | Ústí n/L – Kladno 3:2 (kon.) | Šumperk – Havířov 4:5 (2:3 po s.n.)
Havlíčkův Brod – Motor ČB 3:2 (1:0 po s.n.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
Rytíři Kladno
cz Streda 22.10.2014, 18:00 • Zimní stadion, Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

59:44
    Tomáš Rod se dostává k puku a vyhazuje na prázdnou bránu. Podle brankového rozhodčího trefil pouze tyčku.

59:32
    Domácí si do konce utkání zahrají v oslabení. David Tůma (UNL) vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

59:00
    Hosté zkoušejí powerplay.

58:08
    David Tůma promáchnul před zcela odkrytou bránou hostí.

57:29
    David Růžička střílí od modré, ale Martin Volke vyráží.

55:48
    Vyloučeni David Tůma (UNL) na dvě minuty za nedovolené bránění a Martin Baránek (UNL) na dvě minuty za faul kolenem.

55:25
    Další šance pro domácí! Vít Budínský střílí z mezikruží, jeho střelu mí Chábera v lapačce.

54:19
    Oddechový čas pro domácí.

54:18
    Petr Tenkrát poslal nebezpečnou střelu z pravého kruhu, skokem do střely zabránil Jakub Pořický možnému inkasování domácích.

52:06
    Obrovská šance domácích. Dvojice Rod Roubík si předali puk před bránou hostí, Jaroslavu Roubíkovi však přihrávka nesedla a bránu netrefil.

Dnešní utkání sleduje 1231 diváků.

45:04
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Hosté využívají přesilovou hru. Martin Volke si vyjel za bránu pro puk a chtěl rozehrát, jenže rozehrávku zachytil MICHAL DRAGOUN a puk ladně poslal do prázdné brány. Bez asistence.

44:39
    Kombinace hostí skončila střelou Jana Eberleho, kterou Volke ve vzduchu chytá do lapačky.

43:34
    Po neskutečném zákroku Volkeho vyloučen domácí Ondřej Holomek (UNL) na dvě minuty za podražení.

39:13
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Necelou minutu před koncem druhé třetiny domácí navyšují skóre na 3:1. Přihrávka Tomáše Roda napomohla JAROSLAVU ROUBÍKOVI vystřelit z mezikruží a prostřelit puk Cháberovi za jeho záda. Asistence: Tomáš Rod.

32:34
    Závar před bránou hostí! Domácí posílají jednu střelu za druhou.

27:32
    Vyloučen Antonín Melka (KLA) na dvě minuty za nedovolené bránění. Další přesilová hra pro domácí.

23:35
    Michal Dragoun střílí z mezikruží, puk Volkemu propadl mezi betony, ale pár centimetrů před brankovou čarou ho zastavil domácí obránce.

19:40
    Vyloučen domácí Ondřej Smetana (UNL) na dvě minuty za sekání.

18:22
    Domácí se dostávají do vedení! Po útočné akci Kladna přihrál Ondřej Holomek na JAKUBA POŘICKÉHO, kterému se podařilo skórovat a trefit se až za záda Chábery. Asistence: Ondřej Holomek.

15:09
    Ladislav Gengel jel sám na Cháberu v tomto duelu byl úspěšnější hostující brankář, který střelu Gengela nepropustil za svá záda.

13:31
    Tomáš Rod měl obrovskou příležitost k dalšímu gólu domácích, těsně před bránou neměl nic v cestě, kromě betonů Chábery, přes které puk neprošel.

12:22
    Ze středního pásma projel za bránu hostí Jakub Pořický, přihrál mezi kruhy na KAMILA ČERNÉHO, který zakončil přesně. Střela projela Cháberovi mezi betony. Asistence: David Merta, Jakub Pořický.

09:59
    Vyloučen hostující Jen Eberle (KLA). Na dvě minuty se posadí na trestnou lavici za hákování.

09:55
    Petr Tenkrát nyní trefuje horní tyč za zády Martina Volkeho.

07:09
    Další šance domácích! Kamil Černý střílí od modré, ale puk těsně minul horní tyč brány hostí.

05:59
    Jakub Pořický se již radoval, jeho rychlá střela z kruhu však trefila pouze tyčku!

05:07
    Hosté využívají přesilovou hru a otevírají skóre utkání. Před bránou na druhou stranu brankoviště poslal Tomáš Pitule puk na MILOSLAVA HOŘAVU a ten již neměl problém poslat puk do odkryté brány. Asistence: Tomáš Pitule, Michal Dragoun.

04:44
    Vyloučen domácí Ladislav Gengel (UNL) na dvě minuty za hákování. Hosté si tak zahrají první přesilovou hru.

Pobíhá slavnostní předání permanentek na sezónu 2014/2015 Richardovi Jozífkovi, který provede čestné vhazování.

Josef Cestr

Barbora Wolfová

Góly a asistencie: 13. Černý (Merta, Pořický), 19. Pořický (Holomek), 40. Roubík (Rod) – 6. Hořava (Pitule, Dragoun), 46. Dragoun

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Petrásek) – Holomek, Kolafa, Vágner, Brož, Smetana, Černý, Trončinský – Rod, Roubík, Budínský – Tůma, Kloz, Baránek – Pořický, Gengel, Merta – Přeučil, Vávra, Suchan – Kuchynka
    Rytíři Kladno: Chábera (Švihálek) – Růžička, Bunda, Kolařík, Kužel, Látal, Chalupa, Gutwald – Hořava, Dragoun, Rudovský – Tenkrát, Havlíček, Eberle – Redlich, Pitule, Dalecký – Melka, Lukáč, Strnad

Rozhodca: Miroslav Petružálek – Aleš Hejl, Petr Bosák