Čeljabinsk – Dinamo Minsk 2:3 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – A. Mytišči 2:3 (0:2 po s.n.) | Nižnekamsk – HC Slovan 1:3 (kon.)
Togliatti – Záhreb 2:1 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
2:3 (0:1, 0:1, 2:1)
HC Dinamo Minsk
Streda 22.10.2014, 15:00KHL

Hostia z Minska si berú z Čeljabinsku 3 body. Môžem povedať, že úplne zaslúžene. Boli lepším mužstvom počas celého zápasu. Domácim sa síce podarilo vyrovnať ale už o zopár sekúnd hostia strelili víťazny gól. Tesný náskok udržali až dokonca. (17:13:35)

60:00

59:30
    Puk za bránkou hostí a bojujú o neho obe mužstvá.

59:00
    Čeljabinsk nasťahovaný v pásme. Ale bez šance na skórovanie.

57:30
    Charles Linget vo veľkej šanci na rozhodnutie. Ale neprekonal brnakára z rohu. Škoda pre Dinamo Minsk.

56:20
    Obrovská šanca domácich z ničoho nič, ale domáci sa nezorientovali dobre pred bránkou Haugena.

56:00
    Traktor Čeljabinsk sa nevie dostať do pásma.

55:00
    Začala nám posledná 5-minútovká zápasu. Domácim neostáva veľa času na vyrovnanie.

54:05
    Hostia v plnom počte.

53:39
    Hostia oäť vyhodilz puk cez všetky čiary.

52:45
    Domáci nasťahovaný v útočnom pásme, ale nedarí sa im vystreliť.

52:05
    Domáci budú mať možnosť presilovej hry. Na tretsnú lavicu si odišiel sadnúť Charles Linget.
    ELLISON - 2:3

50:53
    Ani jednu minútu sa netešili domáci z vyrovnania. Z ľavej strany Charles Linget pekne nahral MATTOVI ELLISONOVI, ktorý presne ako pri prvom góle tak aj teraz. Len mu stačilo nasmerovať puk do brány, čo sa mu podarilo.
    Asistencie: Charles Linget, Ryan Vesce.

Tomáš Podávka

Góly a asistencie: 44. Panov, 51. Glinkov (Gubarev) – 18. Ellison (Vesce), 39. Bailen, 51. Ellison (Linget, Vesce)

Traktor Čeljabinsk: Garnett (Demchenko) – Quint, Kondratyev, Chistov, Bulis, Panov- Borodkin, Piganovich, Wilson, Kokuyov, Sayustov- Katichev, Atyushov, Glinkin, Ružička, Penkovsky- Khlystov, Zavarukhin, Gubarev, Yerofeyev, Mokin
    HC Dinamo Minsk: Haugen (Shelepnyov)- Nogachyov, Bailen, Kalyuzhny, Cheechoo, Szczechura- Krajicek, Goroshko, Linglet, Ellison, Vesce- Shinkevich, Lisovets, Kulakov, Meleshko, Gavrus- Filichkin, Drozd, Zakharov, Razvadovsky

Rozhodca: Vasilyev Alexei, Oskirko Yuri- Menshikh Roman, Nesterov Alexander