Boston – San Jose 5:3 (kon.) | NJ Devils – NY Rangers 3:4 (po pr.) | NY Islanders – Toronto 2:5 (kon.)
Montreal – Detroit 2:1 (po pr.) | Winnipeg – Carolina 3:1 (kon.) | Nashville – Arizona 4:3 (2:1 po s.n.)
Chicago – Philadelphia 4:0 (kon.) | Dallas – Vancouver 6:3 (kon.) | Colorado – Florida 3:4 (po pr.)
Calgary – Tampa Bay 1:2 (po pr.)
Montreal Canadiens
2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)
Detroit Red Wings
Streda 22.10.2014, 01:30NHL

To je odo mňa pre dnešnú noc všetko, ďakujem za pozornosť a verím, že nášmu portálu Onlajny.eu zachováte svoju priazeň. Niektorým z vás, vrátane seba, prajem ešte dobrú noc a tým z vás, ktorí už vstávate želám dobré ráno a úspešný pracovný deň. (04:15:18)

David DESHARNAIS - 2:1

60:56
    Montreal Canadiens dáva gól! A je rozhodnuté. Subban nahadzoval puk pred bránku Detroitu, kde na najlepšie zorientoval DESHARNAIS a zabezpečil tak víťazstvo pre svoj tím. Asistencia: P.K.Subban

60:36
    Puk je za bránkou Detroitu, červené krídla sa tlačia do útoku.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Je to tak. Skončila sa tretia tretina v ktorej sa podarilo hokejistom Montrealu vyrovnať zásluhou Alexa Galchenyuka. Po krátkej prestávke budeme pokračovať predĺžením.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:32
    Do konca tretej tretiny ostáva len pár sekúnd a je viac menej jasné, že dnes uvidíme predĺženie.

58:54
    Hostia sa ešte snažia s výsledkom niečo urobiť, no nasleduje rýchly útok domácich a Howard znovu zasahuje.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny.
    Alex GALCHENYUK - 1:1

56:51
    Montreal Canadiens dáva gól! Obrovská smola v podaní Howarda. ALEX GALCHENYUK sa dostal k puku za bránkou Detroitu, natlačil sa pred Howarda, ktorý sa však pošmykol a spadol a hráč Montrealu nemal problém vyrovnať. Asistencia: Alexander Jemelin.

56:47
    Ďalšia strela v podaní Galchenyuka a znovu bezchybný Howard.

56:28
    Puk končí za bránkou Jima Howarda. Jedná sa o icing Montrealu a vhadzovať sa bude pred bránkou Careyho Pricea.

55:45
    Vylúčenie na oboch stranách, na strane Montrealu je to Pacioretty a na strane Detroitu, ak som dobre videl, Henrik Zetterberg.

55:32
    Puk majú na hokejkách hráči Detroitu, ktorí nechcú pustiť Montreal do záverečného tlaku.

55:01
    Začalo sa posledných päť minút riadneho hracieho času.

54:30
    Nasleduje reklamná prestávka.

Dávid Švec

Góly a asistencie: 57. Galchenyuk (Jemelin), 61. Desharnais (Subban) – 34. Abdelkader (Zetterberg)

Montreal Canadiens: Price – Jemelin, Subban, Markov, Gilbert, Tinordi, Weaver – Gallagher, Desharnais, Pacioretty – Parenteau, Plekanec, Galchenyuk – Weise, Eller, Bourque – Prust, Malhotra, Bournival.
    Detroit Red Wings: Howard – Kronwall, Ericsson, DeKeyser, Smith, Quincey, Kindl – Abdelkader, Zetterberg, Dacjuk – Nyquist, Sheahan, Tatar – Jurčo, Helm, Nestrašil – Andersson, Glendening, Miller.

Rozhodca: Kimmerly, Joannette – Barton, Brisebois