Čeljabinsk – Dinamo Minsk 2:3 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – A. Mytišči 2:3 (0:2 po s.n.) | Nižnekamsk – HC Slovan 1:3 (kon.)

59:03
    Do konca zápasu zostáva posledná minúta.

58:50
    Hostia hrajú šiesti. Brankár Brust je už na striedačke.

56:34
    Tlak hostí vyústil k zakončeniu. Brankár Ježov puk chytá.

54:01
    Bočarov sa rúti sám na bránu. Jeho akciu stopol pekným zákrokom až brankár Brust.

52:19
    Hosťom sa podarilo dostať puk za brankovú čiaru súpera. Gól však uznaný kvoli bráneniu Ježova.

50:39
    Domáci v plnom počte.

50:23
    Pomaly sme sa prehupli do poslednej desaťminútovky riadnej hracej doby. Lada stále vedie o jeden gól.

48:39
    Hunkes odchádza na trestnú lavicu. Hostia majú príležitosť na vyrovnanie.

47:40
    Hostia v plnom počte.

45:40
    Presilovka domácich. Vylučený je Popovič.

45:28
    Pekný zákrok vytiahol aj brankár na druhej strane. Burst vychytal tvrdú strelu súpera.

43:11
    Prečislenie na strane hostí. Pozorný Burst si so zakončením bravúrne poradil.

42:34
    Na začiatku tretej tretine sme nevideli žiadnu vážnejšiu šancu. Ani jeden z tímov sa do ničoho nepúšťa.

40:01

40:00

39:04
    Do konca druhej tretiny zostáva 1 minúta.

37:36
    Lepším tímom v závere druhej tretiny sú hostia. Domáci sa do útoku dostávajú len ťažko.

35:56

Denis Vaďovský

Góly a asistencie: 14. Ogurcov (Šarov), 21. Petrov (Bočarov) – 9. Thomas (Anderson, Leino)

Lada Togliatti: Ježov (Glass) – Barancev, Sloboda, Šulakov, Hunkes, Vorobjov, Romanov, Ogurcov, Stulov – Bočarov, Petrov, Golubev – Nikitenko, Valuskij, Fedorov – Šenfeld, Belousov, Zaťovič – Mastrjukov, Fachrutdinov, Šarov.
    KHL Medveščak Záhreb: Brust (Dekanich) – Martinović, Flood, Kinrade, Morrisonn, Popovič, Hutchinson – Thomas, Leino, Anderson – Segal, Pelletier, St. Pierre – Murray, Glumac, Björkstrand – Polushaj, Wright, Trotter.

Rozhodca: Gofman, Jeřábek – Golovljov, Čubykin