Chomutov – Most 2:3 (0:1 po s.n.) | Kadaň – Benátky n/J 0:1 (1:2 po s.n.) | Třebíč – Prostějov 5:1 (kon.)
Jihlava – Litoměřice 5:4 (po pr.) | Ústí n/L – Kladno 3:2 (kon.) | Šumperk – Havířov 4:5 (2:3 po s.n.)
Havlíčkův Brod – Motor ČB 3:2 (1:0 po s.n.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
Rytíři Kladno
cz Streda 22.10.2014, 18:00 • Zimní stadion, Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

59:32
    Domácí si do konce utkání zahrají v oslabení. David Tůma (UNL) vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

55:48
    Vyloučeni David Tůma (UNL) na dvě minuty za nedovolené bránění a Martin Baránek (UNL) na dvě minuty za faul kolenem.

43:34
    Po neskutečném zákroku Volkeho vyloučen domácí Ondřej Holomek (UNL) na dvě minuty za podražení.

27:32
    Vyloučen Antonín Melka (KLA) na dvě minuty za nedovolené bránění. Další přesilová hra pro domácí.

19:40
    Vyloučen domácí Ondřej Smetana (UNL) na dvě minuty za sekání.

09:59
    Vyloučen hostující Jen Eberle (KLA). Na dvě minuty se posadí na trestnou lavici za hákování.

04:44
    Vyloučen domácí Ladislav Gengel (UNL) na dvě minuty za hákování. Hosté si tak zahrají první přesilovou hru.

Josef Cestr

Barbora Wolfová

Góly a asistencie: 13. Černý (Merta, Pořický), 19. Pořický (Holomek), 40. Roubík (Rod) – 6. Hořava (Pitule, Dragoun), 46. Dragoun

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Petrásek) – Holomek, Kolafa, Vágner, Brož, Smetana, Černý, Trončinský – Rod, Roubík, Budínský – Tůma, Kloz, Baránek – Pořický, Gengel, Merta – Přeučil, Vávra, Suchan – Kuchynka
    Rytíři Kladno: Chábera (Švihálek) – Růžička, Bunda, Kolařík, Kužel, Látal, Chalupa, Gutwald – Hořava, Dragoun, Rudovský – Tenkrát, Havlíček, Eberle – Redlich, Pitule, Dalecký – Melka, Lukáč, Strnad

Rozhodca: Miroslav Petružálek – Aleš Hejl, Petr Bosák