Boston – San Jose 5:3 (kon.) | NJ Devils – NY Rangers 3:4 (po pr.) | NY Islanders – Toronto 2:5 (kon.)
Montreal – Detroit 2:1 (po pr.) | Winnipeg – Carolina 3:1 (kon.) | Nashville – Arizona 4:3 (2:1 po s.n.)
Chicago – Philadelphia 4:0 (kon.) | Dallas – Vancouver 6:3 (kon.) | Colorado – Florida 3:4 (po pr.)
Calgary – Tampa Bay 1:2 (po pr.)
Dallas Stars
6:3 (3:0, 3:2, 0:1)
Vancouver Canucks
cz Streda 22.10.2014, 02:40 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.

Vítám vás u dalšího on-line přenosu z utkání NHL, ve kterém se blíže podíváme na střetnutí Dallasu Stars a Vancouveru Canucks. Utkání má naplánovaný start na 02:30, ale samotné úvodní vhazování bude vhozeno až kolem 02:40.

Pro Canucks je utkání v Dallasu jejich prvním výletem za hranice, protože své dosavadní čtyři zápasy odehráli jen na území Kanady. Vancouver má na svém kontě zatím šest bodů, které jej řadí na sedmou příčku Západní konference. Vancouver nejdříve zdolal Calgary a následně ještě dvakrát Edmonton. První stopku však Canucks vystavila Tampa Bay, která zvítězila na ledě svého soupeře.

Poslední zápasy:

Vancouver Canucks – Edmonton Oilers 5:4 sn.
    Edmonton Oilers – Vancouver Canucks 0:2
    Vancouver Canucks – Tampa Bay Lightning 2:4

Nejproduktivnější hráči:

Daniel Sedin – 7 bodů (1+6)
    Henrik Sedin – 6 bodů (2+4)
    Radim Vrbata – 5 bodů (3+2)

Naopak pro Stars bude středeční zápas už jejich šestým v této sezóně a po odehraných pěti utkáních má Dallas na svém kontě shodně šest bodů. Hokejistům z Texasu se však zatím nedaří zvítězit před svými diváky, protože v obou utkáních v AAC podlehli domácí svému soupeři nejdříve po samostatných nájezdech a následně i v prodloužení, a tak si alespoň z obou zápasů odnesli po jednom bodu.

Columbus Blue Jackets – Dallas Stars 2:4
    Pittsburgh Penguins – Dallas Stars 2:3
    Dallas Stars – Philadelphia Flyers 5:6 pp.

Tyler Seguin – 8 bodů (4+4)
    Jason Spezza – 7 bodů (1+6)
    Jamie Benn – 6 bodů (3+3)

Dallas Stars: Lehtonen (Lindback) – Goligoski, Daley, Dillon. Jo. Benn, Connauton, Oleksiak – Ja. Benn, Spezza, Seguin – Roussel, Eakin, Garbutt – McKenzie, Fiddler, Hemský – Cole, Horcoff, Sceviour.
    Trenér: Lindy Ruff.

Vancouver Canucks: Miller (Lack) – Hamhuis, Bieksa, Edler, Tanev, Weber, Sbisa – D. Sedin, H. Sedin, Vrbata – Higgins, Bonino, Burrows – Matthias, Richardson, Kassian – Dorsett, Vey, Hansen.
    Trenér: Willie Desjardins.

Rozhodčí: Peel, Martell – Sharrers, Cormier.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

00:01

00:10
    Ja. Benn chtěl přihrát Seguinovi do útočného pásma, ale jeho parťák byl bohužel už v ofsajdu.

00:33
    D. Sedin nahrál do jízdy svému bratrovi, který následně i vyzkoušel Lehtonena, který si tak připisuje svůj první zákrok v utkání.

00:58
    Lehtonen se musel mít znovu na pozoru, protože na něj svou střelu vyslal i Vrbata, jehož pokus skončil v lapačce domácího brankáře.

01:33
    Stars vyhodili kotouč do středního pásma, kde se k němu dostávají obránci Vancouveru.

01:58
    Bieksa vybojoval puk na Oleksiakovi, ale jeho následné zakončení bohužel pro hostující tým nemířilo mezi tři tyče domácí klece.

02:11
    Další útočná akce Dallasu opět skončila postavením mimo hru, a tak je Miller zatím bez práce.

02:31
    Horcoff se pokusil vystřelit od modré čáry, ale jeho zakončení skončilo hned na prvním bránícím hráči Canucks.

02:56
    Hosté nahodili kotouč na domácího brankáře, který jej ihned vytřepal ze své výstroje a předal touš svým obráncům.

03:28
    První formace Dallasu dostala kotouč do svého útočného pásma, ale domácí následně velice rychle ztratili puk.

03:52
    A tak jsou opět ve svém útočném pásmu hostující.

04:08
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars se však prosazují ihned ze své první střely v utkání! Domácí hokejisté se dostali do rychlého protiútoku, kde nakonec RYAN GARBUTT přihrával před bránu Canucks, kde touš tečoval hostující obránce přesně za záda svého brankáře. Asistence: Antoine Roussel, Trevor Daley.
    Cody EAKIN - 1:0

05:09
    Canucks však budou hrát svou první přesilovou hru, protože Kevin Connauton (DAL) dostává dvě minuty za podražení, a je tak prvním vyloučeným hráčem v utkání.

05:28
    Vancouver zatím kombinuje ve svém útočném pásmu.

05:44
    Vrbata se pokusil vystřelit z levé strany, ale jeho zakončení bylo zblokováno a Stars následně poslali puk přes celé kluziště.

06:10
    Bieksa vystřelil od modré, ale jeho střela letěla mimo bránu Dallasu.

06:28
    Domácí poslali kotouč co nejdále od své brány.

06:51
    Daley se dostal do zakončení ve vlastním oslabení, které musel Miller vyrazit mimo svou bránu.

07:17
    Ja. Benn našel svým pasem z trestné lavice vyjíždějícího Connautona, jenž ujížděl na Millera, ale byl při svém úniku faulován, a mělo by tak být nařízeno trestné střílení pro domácí tým.

07:17
    Jenže Christopher Tanev (VAN) dostává překvapivě jen dvě minuty za sekání, a tak bude hrát Dallas svou první přesilovou hru místo trestného střílení.

07:34
    Ja. Benn neudržel kotouč, a tak jej hostující následně poslali alespoň do středního pásma.

07:47
    Nyní to kapitán Dallasu vyzkoušel od modré čáry a jeho nahození chytil Miller bez větších potíží.

07:58
    Střelu Daleyho z pravé strany dokázala srazit obrana Vancouveru.

08:21
    Canucks se hned dvakrát v krátkém časovém sledu dokázali vysvobodit ze svého obranného pásma.

08:47
    Stars se až nyní dostávají znovu do útočného pásma.

09:10
    Jenže Vancouver znovu dokázal vyhodit puk přes celé kluziště, a tak to vypadá, že ani první přesilovka Dallasu gólem neskončí.

09:17
    Už při klasickém počtu hráčů na ledě se domácí dopustili ofsajdu, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.

09:55
    Hostující jsou nyní velmi nepříjemně napadání ve svém obranném pásmu.

10:15
    Canucks však vše zvládli a přesunuli se do svého útočného pásma, kde nakonec od modré pálil Edler, ale jeho střelu Lehtonen udržel ve své výstroji.

10:15
    Následuje komerční přestávka.

10:31
    Seguin vystřelil od modré čáry a jeho střelu dokázal ještě tečovat Ja. Benn, a kotouč jen tak tak minul bránu Vancouveru.

10:46
    Canucks se následně dostali do útoku, kde však byl skvěle bráněn Dorsett, a tak se puk jen doklouzal pod lapačku Lehtonena.

10:52
    Tentokrát však už bylo zakončení hostujícího útočníka vážnější, ale Lehtonen opět dokázal zasáhnout.

11:35
    Stars se na krátký okamžik dostali do svého útočného pásma, ale Vancouver svého soupeře velice rychle vyhnal pryč.

11:49
    Dallasu se poté nevydařila útočná rozehrávka a touš mířil až na zakázané uvolnění.

12:15
    Garbutt se pokusil překvapit Millera z hodně velkého úhlu a hostující brankář měl co dělat, aby jeho zakončení alespoň vyrazil.

12:56
    Connauton poslal puk přes celé kluziště až na Ja. Benna, který tak zabránil odpískání zakázaného uvolnění.

13:21
    První útočná formace Dallasu je už opět nastěhovaná ve své útočné třetině.

13:33
    Jenže hokejisté Vancouveru dokázali puk vyhodit přes všechny čáry, a tak je hostům odpískáno zakázané uvolnění.

13:41
    Vrbata ihned po vyhraném vhazování zavezl puk do útoku, kde i vystřelil, ale Lehtonen jeho střelu vyrazil.

14:10
    Vancouver má zatím hodně velké problémy s napadáním domácích útočníků.

14:42
    A tak musejí hosté jen vyhazovat kotouče do středního pásma, kde si jej přebírá obrana Dallasu.

15:08
    Hemský přihrál na modrou Connautonovi, jehož střela však neprošla hned přes první obraný val.

15:36
    Dorsett chtěl přihrát puk před bránu Dallasu, ale jeho přihrávka byla zblokována.

15:55
    Derek Dorsett (VAN) nyní zcela zbytečně fauloval v útočném pásmu Vancouveru, a tak si odsedí dvě minuty na trestné lavici za nedovolené bránění.

15:55
    Přesilovka Dallasu však začne až po komerční přestávce.

16:06
    Tak to byla velmi pohledná akce na jeden dotek ze strany domácích, kde na jejím konci byl Spezza, jenž však zakončoval z hodně velkého úhlu.

16:28
    Vancouveru se podařilo vyvézt puk až do svého útočného pásma.

16:50
    Hansen nyní po chybě Goligoského ujížděl zcela sám na Lehtonena, který však jeho kličku do bekhendu dokázal vyrazit mimo svou bránu.

17:20
    Canucks opět vyhodili puk přes všechny čáry.

17:38
    Jo. Benn už neudržel puk před útočnou modrou, a tak je domácím odpískáno postavení mimo hru.

17:46
    Stars využívají přesilovou hru! Cole po vyhraném vhazování nahrál na pravou stranu Jo. Bennovi, jenž skvěle podržel puk, aby jej následně vrtáil na střed útočného pásma zcela volnému ERIKU COLEOVI, který už neměl problém prostřelit Millera. Asistence: Jordie Benn, Shawn Horcoff.
    Erik COLE - 2:0

19:00
    McKenzie jen prodloužil kotouč ze svého obranného pásma, a tak se k němu dostávají hostující.

19:08
    Kteří se však následně dostali do postavení mimo hru, a tak je jejich akce zastavena.

19:18
    Stars se velice rychle dostali ze svého obranného pásma až do útoku, kde se Ja. Benn pokusil obkroužit bránu Canucks a zasunout do ní puk, jenže touš mu ujel z hole přímo na TYLERA SEGUINA, jenž už jej pouze vstřelil do brány Vancouveru, protože Miller zde byl zcela zablokován svým vlastním obráncem, a nemohl tak nic dělat. Asistence: Jamie Benn, Kevin Connauton.
    Tyler SEGUIN - 3:0

19:56
    V závěru první třetiny má ještě co dělat Lehtonen, kterého hokejisté Vancouveru zasypávají svými střelami.

20:00

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

Dallasu Stars se v první třetině podařilo pořádně utrhnout svému soupeři, protože Stars vstřelili hned tři branky, které postupně dali Ryan Garbutt, Erik Cole a Tyler Seguin. Uvidíme zda Vancouver ve zbývajících čtyřiceti minutách ještě něco s průběhem utkání udělá.

20:25
    Canucks nahodili puk směrem na Lehtonena, který jej pouze předal svým spoluhráčům.

20:48
    Tak to je už obrovská smůla pro brankáře Millera. Stars se dostali do svého útočného pásma, kde Seguin nahrál k pravému mantinelu JAMIEMU BENNOVI, jehož střela nemířila mezi tři tyče hostující klece, ale přesunující brankář Canucks si touš do své brány srazil. Asistence: Tyler Seguin, Jason Spezza.
    Jamie BENN - 4:0

21:20
    Tak to je parádní vstup do druhé třetiny ze strany domácích! Garbutt ujížděl zcela sám na Millera, který jeho zakončení dokázal vyrazit za svou bránu, kde si touš znovu vzal Garbutt, aby jej přihrál mezi kruhy na CODYHO EAKINA, který svou pohotovou střelou překonává Millera. Asistence: Ryan Garbutt.
    Cody EAKIN - 5:0

21:20
    To už je pro Ryana Millera samozřejmě moc a do brány Vancouveru se podívá Eddie Lack.

22:15
    Jako první, kdo vyzkoušel Lacka byl Sceviour, který na něj vystřelil z hodně velkého úhlu a náhradní brankář jeho střelu vyrazil do hlediště.

22:52
    Seguin poslal puk přes celé kluziště až na Lacka, který se tak musí zapojit do hry.

23:08
    Následně nahodil Vrbata puk směrem na Lehtonena, který jej však udržel ve své lapačce.

23:42
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Tak i Canucks se dočkávají své první branky, protože Eakin ztratil puk za svou bránou, kde jej získal D. Sedin, jenž přihrál RADIMU VRBATOVI, kterému to ještě z pravé strany nevyšlo, ale následně dostal český útočník ještě pas před už prázdnou bránu, a tak vstřelil první branku Vancouveru. Asistence: Daniel Sedin, Henrik Sedin.
    Radim VRBATA - 5:1

24:44
    Jenže Stars mají připravenou okamžitou odpověď, protože Dillon přihrál Horcoffovi, jenž zavezl puk do útočné třetiny, kde nakonec z levého rohu přihrál před bránu Canucks, kam si najel ERIK COLE, od jehož hole se touš odrazil za záda Lacka, který velice rychle přichází o svou neprůstřelnost. Asistence: Shawn Horcoff, Brenden Dillon.
    Erik COLE - 6:1

25:30
    Oleksiak poslal kotouč přes celé kluziště až na zakázané uvolnění, a tak se hra přesune před bránu Dallasu.

25:49
    Matthias vystřelil z levé strany a jeho pokus letěl těsně vedle domácí brány.

26:07
    Domácím se podařilo vyhodit puk přímo na Lacka, a tak mohou hokejisté Dallasu odjet vystřídat.

26:41
    Ja. Benn nahodil kotouč směrem na Lacka, který jej vyrazil za svou bránu.

27:15
    Dallas bude hrát svou třetí přesilovou hru, protože za držení Garbutta dostává dvě minuty Alexander Edler (VAN).

27:15
    Přesilovka Dallasu začne až po komerční přestávce.

27:32
    Hosté vystihli rozehrávku Dallasu, a tak následně letí kotouč přes celé klutiště.

27:56
    Spezza přihrál na pravou stranu Seguinovi, jenž už měl před sebou prázdnou bránu a Bieksu, ale domácí útočník trefil právě blokujícího obránce.

28:36
    Canucks se podařilo vyhodit puk hned dvakrát v krátkém časovém rozmezí.

28:53
    Touš je znovu za bránou Lehtonena a Dallas musí znovu začít od své brány.

29:18
    Sedinové ujížděli ve dvou na jednoho, kde Henrik chtěl přihrát svému bratrovi, ale Jo. Benn jeho pas zblokoval.

29:29
    Stars budou hrát další přesilovku, protože nyní bylo na ledě hned šest bruslařů v bílém. Dvě minuty si tedy odsedí Henrik Sedin (VAN).

30:00
    Bieksa se ve vlastním oslabení dostal až před Lehtonena, který však jeho zakončení dokázal vyrazit mimo svou bránu.

30:27
    Stars jsou za svou bránou a zatím se nemohou dostat do útočné třetiny.

30:58
    Další nebezpečná akce Vancouveru v jeho oslabení a Lehtonen má pomalu více práce než při normální hře.

31:29
    Hosté už jsou kompletní a Canucks se ženou do útoku.

31:48
    Dorsett vystřelil z mezikruží, ale jeho střelu zblokovali domácí za svou bránu.

32:13
    D. Sedin vystřelil z levé strany, ale jeho střela trefila jen boční konstrukci domácí klece.

32:29
    Hemský poslal kotouč za bránu Canucks a domácí odcházejí střídat.

33:05
    Henrik Sedin přihrál na střed útočného pásma zcela volnému Vrbatovi, jenž jel dá se říct sám na Lehtonena, ale český útočník si tentokrát s brankářem Dallasu nedokázal poradit.

33:36
    Jediným hráčem Dallasu, který nyní hraje na maximum je snad pouze Lehtonen, jenž tentokrát musel krýt další nebezpečné zakončení Kassiana.

33:36

33:51
    Richardson se nyní před bránou Dallasu dostal hned k několika dorážkám, ale brankář Stars ani jednu z nich za svá záda nepropustil.

33:56
    Snaha Canucks je však přece jenom odměněna pukem v síti Lehtonena, kam jej po nahození Taneva tečoval ZACK KASSIAN. Asistence: Christopher Tanev, Brad Richardson.
    ZAck KASSIAN - 6:2

34:47
    Stars se ihned pokoušejí o okamžitou odpověď a domácí se tlačí do svého útočného pásma.

34:58
    Z velkého úhlu nyní vystřelil Roussel a Lack si připisuje úspěšný zákrok.

34:58

35:03
    Z levé strany nyní otestoval Lacka Goligoski, ale takovou střelu nemůže brankář Vancouveru pustit.

35:36
    Eakin se pokusil překonat Lacka z velkého úhlu, ale švédský brankář jeho střelu vyrazil za svou bránu.

35:42
    Tak Lindy Ruff zřejmě své svěřence trochu okřikl, protože hokejisté Dallasu opět začali alespoň trochu více hrát a cpát se do branky Canucks.

36:11
    Hemský už musel mimo útočné pásmo, a tak si obrana Canucks může odpočinout.

36:33
    Hemský přihrál mezi kruhy volnému Spezzovi, jenž se svou pohotovou střelou trefuje tyč hostující brány!

36:48
    Do akce se nyní zapojila i střídačka Canucks, a tak se bude vhazovat před útočným pásmem hostů.

37:25
    Vrbata neudržel útočné pásmo, a tak se z něj musejí hosté vystěhovat.

37:58
    Vrbata svým pasem našel před bránou Dallasu přesně hokejku D. Sedina, který usměrnil puk ihned na bránu Stars, ale beton Lehtonena byl rychlejší.

38:01
    Canucks si však vybojovali svou druhou přesilovou hru. Dvě minuty za hákování totiž dostává Trevor Daley (DAL).

38:25
    Edler vystřelil od modré, ale jeho pokus letěl hodně mimo bránu Dallasu.

38:43
    A Stars navíc následně poslali kotouč přes celé kluziště.

39:00
    Puk je znovu alespoň ve středním pásmu.

39:30
    Rousselovi se podařilo zblokovat přihrávku D. Sedina, a tak následně poslal puk až za Lackovu bránu.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

Tak je za námi hodně divoká druhá třetina, ve které padlo hned pět branek! Domácí se nejdříve díky Jamiemu Bennovi a Codymu Eakinovi dostali už do trháku 5:0. Jenž se vzápětí podařilo snížit Radimu Vrbatovi, na jehož branku však rychle odpověděl Erik Cole. Hokejisté Dallasu po svém šesté brance přestali trochu hrát a Lehtonen hodně držel svůj tým, ale na teč Zacka Kassiana už byl krátký, a tak Stars po druhé třetině vedou nad Vancouverem 6:2.

40:06
    Ihned po vyhraném vhazování se do zakončení cpal Seguin, jehož střelu raději Lack ukryl pod svou lapačkou.

40:32
    Kassian prodloužil puk na Richardsona, jenž už byl před Lehtonenem, kterého však ani tentokrát nedokázal překonat.

41:00
    Canucks si vybojovali svou další přesilovou hru, protože je na dvě minuty za podražení vyloučen Jamie Benn (DAL).

41:19
    Vrbata vystřelil od modré čáry a Lehtonen jeho střelu dokázal vyrazit.

41:32
    Bieksa neudržel útočné pásmo, a tak se z něj musejí hosté vystěhovat.

41:56
    O kotouč se nyní bojuje v rohu obranného pásma Dallasu.

42:09
    Fiddler následně vyvezl puk až do útočné třetiny, kde jej i nahodil směrem na Lacka.

42:19
    Stars jdou do tří! Brenden Dillon totiž dostává dvě minuty za hákování, a tak budou hrát hosté čtyřicet jedna vteřin proti třem.

42:40

42:54
    Henrik Sedin už dokázal dostat puk do brány Dallasu, ale jeho branka není uznána, protože jeho bratr byl postaven v domácím brankovišti.

43:00
    Jamie Benn se vrací zpět na ledovou plochu a domácí jsou už alespoň ve čtyřech.

43:17
    A jeho bratr Jordie Benn nyní dokázal vyhodit puk přes celé kluziště.

43:39
    Fiddler nedokázal vyhodit puk, který na modré zachytil Tanev, jenž ihned přihrál Burrowsovi a jeho střelu musel krýt Lehtonen.

43:46
    Přesilovka Vancouveru však končí předčasně, protože Nick Bonino (VAN) míří na trestnou lavici na dvě minuty za hákování.

43:56
    Connauton vystřelil od modré čáry a Lack jeho střelu chytil svou lapačkou.

44:12
    Cole střílel z hodně velkého úhlu a jeho střela byla navíc sražena mimo bránu Canucks.

44:30
    Stars jsou již kompletní, a tak domácím začíná zkrácená přesilová hra.

44:52
    Goligoski vystřelil od modré a jeho střela jen těsně minula Lackovu bránu.

45:04
    Nyní pálil z pravé strany Seguin, jenže Lack jeho střelu dokázal udržet ve své výstroji.

45:18
    Vancouveru se podařilo vyhodit puk přes celé kluziště.

45:42
    Není snad oslabení, ve kterém by Vancouver neujel do nebezpečného útoku. Nyní to byli Sedinové, kde Henrik dostal hodně prostoru mezi kruhy, ale proti jeho střele vyletěla lapačka Lehtonena.

45:58
    Canucks už jsou také kompletní, a tak se bude pokračovat při klasickém počtu hráčů na ledě.

46:11
    Střela Burrowse byla sražena až do ochranné sítě, a tak se po komerční přestávce bude vhazovat před bránou Dallasu.

46:29
    Weber přihrával před bránu Dallasu a kotouč jen prosvištěl domácím brankovištěm.

46:45
    Tak se hosté nakonec tedy dočkávají své třetí branky. Dorsett si vybruslil zpoza domácí brány, ale puk mu byl vyseknut z hole přímo na JANNIKA HANSENA, jenž už dopravil touš za záda domácího brankáře. Asistence: Derek Dorsett, Linden Vey.
    Jannik HANSEN - 6:3

47:31
    Stars se podařilo vyhodit kotouč až na Lacka, a domácí tak mohou odejít vystřídat.

48:19
    Dallas jen poslal kotouč do středního pásma, kde si jej opět přebírají hostující hokejisté.

48:53
    Edler zachytil rozehrávku Roussela, a tak se do útoku mohou opět hnát hostující hokejisté.

49:05
    Horcoff poslal kotouč mezi kruhy, kde se k němu snažil dostat Cole, ale tomu touš ujel jen o pár centimetrů.

49:15
    Vancouver následně dostal puk až na zakázané uvolnění.

49:39
    Hostující hokejisté nyní nepřešli správně přes svou útočnou modrou, a tak je jim odpískáno postavení mimo hru.

50:01
    Weberova střela byla sražena mimo bránu Dallasu.

50:10
    Následně se dostal do zakončení Richardson, ale jeho pokus dokázal zlikvidovat Lehtonen.

50:29
    Poté se musel mít na pozoru i na druhé straně Lack, kterého otestoval jeden z domácích hokejistů, ale brankář Vancouveru má kotouč ve své výstroji.

50:50
    Tanev vystřelil od modré čáry a jeho pokus ještě tečoval Dorsett, ale Lehtonen dokázal puk udržet mezi svými betony.

50:56
    Hamhuis už neudržel touš v útočné třetině, a tak je Vancouveru odpískáno postavení mimo hru.

51:16
    Cole vypálil z pravého kruhu a Lack jeho střelu dokázal chytit svou lapačkou.

51:39
    Jo. Benn dokázal zblokovat další z pasů hostujících hráčů a puk nyní skončil až mezi fanoušky, kde si jeden z nich odnese suvenýr z tohoto skvělého utkání.

52:02
    Richardson nabil na modrou Sbisovi, jehož dělovku udržel domácí brankář ve své výstroji.

52:25
    Stars vyhodili puk ze svého obranného pásma, kde jej ještě před útočnou modrou tečoval Garbutt, a tak se nepíská zakázané uvolnění.

53:00
    Dallas znovu jen odevzdal touš hostům.

53:31
    Spezza přenechal touš na modré Dillonovi, jehož střela však letěla hodně mimo bránu Vancouveru.

53:42
    Cole doslova napálil puk na střídačku Vancouveru a vhazovat se bude ve středovém kruhu.

53:54
    Daley už nyní poslal puk až na zakázané uvolnění, a tak se hra přesune před bránu Dallasu.

54:05
    Yannick Weber (VAN) oslabuje na dvě minuty svůj tým, protože podrazil Colea, a putuje tak na trestnou lavici.

54:05
    Další přesilovka Dallasu však začne až po komerční přestávce.

54:32
    Canucks zatím nedovolují svému soupeři se usadit v jeho útočném pásmu.

54:52
    Vancouver znovu vyhazuje puk přes celé kluziště.

55:10
    Dallasu nevyšla ani další útočná snaha, a tak je opět puk u brány Lehtonena.

55:34
    Connauton vystřelil od modré, ale jeho střela letěla hodně mimo bránu Canucks.

55:52
    Ve hře je opět Lehtonen, který si dojel pro puk za sovu bránu.

56:06
    Další přesilovka Dallasu zůstala neproměněná, a tak se Weber vrací po dvou minutách do hry.

56:40
    Oleksiak vyhodil touš do středního pásma.

56:56
    Následně však nevyšla rozehrávka Hamhuisovi, a tak je odpískáno zakázané uvolnění.

57:12
    McKenzie držel kotouč za bránou Canucks, kde však na něj byli hned dva obránci, a tak puk ztratil.

57:28
    Jenže McKenzie se znovu dostal k puku a i ke střele, kterou dokázal Lack vyrazit.

58:01
    Touš je v obranném pásmu Vancouveru, odkud hosté rozjedou další útočnou akci.

58:29
    Stars zavezli touš do svého útočného pásma, kde však o něj Seguin velice rychle přišel.

58:42
    Dorsett byl rychleji v útočném pásmu než puk, a tak je Canucks odpískán ofsajd.

59:05
    Horcoff už málem ujížděl sám na Lacka, ale domácí útočník si špatně zpracoval touš.

59:25
    Domácí drží puk na svých hokejkách.

59:40
    Do hry se však ještě dostávají Canucks, ale z jejich útoku nic nebude.

60:00

V poslední dvacetiminutovce už jen Jannik Hansen kosmeticky upravil konečné skóre, a tak si tedy Dallas Stars připisují své první domácí vítězství, protože na svém ledě dokázali zdolat Vancouver Canucks 6:3. Pro Canucks to tedy není příliš příjemný první výlet za hranice.

Radim Vrbata (VAN) – 1+0, +1, 7 střel, čas na ledě 18:01

To je tedy z dnešního utkání vše. Já se s vámi loučím a přeji vám příjemnou středu a u dalšího on-line přenosu zase někdy na počtenou. (05:16:16)

Jan Matúš

Góly a asistencie: 5. Garbutt (Roussel, Daley), 18. Cole (Jo. Benn, Horcoff), 20. Seguin (Ja. Benn, Connauton), 21. Ja. Benn (Seguin, Spezza), 22. Eakin (Garbutt), 25. Cole (Horcoff, Dillon) – 24. Vrbata (D. Sedin, H. Sedin), 34. Kassian (Tanev, Richardson), 47. Hansen (Dorsett, Vey)

Vancouver Canucks: Miller (22. Lack) – Hamhuis, Bieksa, Edler, Tanev, Weber, Sbisa – D. Sedin, H. Sedin, Vrbata – Higgins, Bonino, Burrows – Matthias, Richardson, Kassian – Dorsett, Vey, Hansen.

Rozhodca: Peel, Martell – Sharrers, Cormier

Diváci: 15 678