Boston – San Jose 5:3 (kon.) | NJ Devils – NY Rangers 3:4 (po pr.) | NY Islanders – Toronto 2:5 (kon.)
Montreal – Detroit 2:1 (po pr.) | Winnipeg – Carolina 3:1 (kon.) | Nashville – Arizona 4:3 (2:1 po s.n.)
Chicago – Philadelphia 4:0 (kon.) | Dallas – Vancouver 6:3 (kon.) | Colorado – Florida 3:4 (po pr.)
Calgary – Tampa Bay 1:2 (po pr.)
New York Islanders
2:5 (2:1, 0:4, 0:0)
Toronto Maple Leafs
cz Streda 22.10.2014, 01:00 • Nassau Coliseum, New York • NHL

Cal Clutterbuck dostává desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

55:48
    Cody Franson dostává za držení Clutterbucka dvě minuty.

Na vyloučení: 5-7.

51:39
    Domácí se zřejmě připravují o poslední šanci, jak s výsledkem něco udělat. Calvin de Haan totiž bránil ve hře Davidu Clarksonovi a půjde na dvě minuty na trestnou lavici.

Na vyloučení: 5-6.

48:13
    Boychukovi utekl kotouč na útočné modré, což byla voda na mlýn pro Daniela Winnika. Ten se dostal po bleskovém útoku do zakončení, ale neměl šanci zamírit přesně, neboť jej držel Nick Leddy. Síly na ledě se tak srovnají.

Na vyloučení: 4-6.

47:07
    Jedno z posledních stébel naděje pro New York Islanders. James van Riemsdyk dostává dvě minuty za podražení Okposa.

Na vyloučení: 3-6.

33:26
    Přesilová hra pro hosty. Johnny Boychuk (NYI) v rohu za brankou srazil Phila Kessela a půjde si na dvě minuty odpočinout.

Na vyloučení: 3-5.

23:07
    Další přesilová hra pro domácí. Roman Polák (TOR) si jde odsedět dvě minuty za napadení Cala Clutterbucka.

Na vyloučen: 2-5.

19:13
    Tak jsem to asi s tou prázdnotou trestné trošku přehnal, protože Calvin de Haan (NYI) si odpyká dvě minuty za nedovoené bránění. Na vyloučení: 2-4.

16:58
    Joffrey Lupul (TOR) si půjde podruhé v krátké době odpočinout, protože je nyní potrestán za hákování Johnnyho Boychuka.

Na vyloučení: 1-4.

14:57
    Zcela zbytečné vyloučení nyní předvedl Joffrey Lupul (TOR), který dává domácím opět dvouminutovou početní převahu za sekání Caseye Cizikase.

Na vyloučení: 1-3.

12:11
    U střídaček si něco velmi důrazně vyříkávali Cal Clutterbuck (NYI) a Dion Phaneuf (TOR) a nakonec si odcházejí odsedět dvě minuty za zdržování hry. Jenže na straně Toronta se našel ještě hříšník Phil Kessel, který jde také na dvě minuty na trestnou, avšak za napadení.

Na vyloučení: 1-2.

Tomáš Lysý

Góly a asistencie: 3. Leddy (Strome, Bailey), 16. Tavares (Nielsen, Okposo) – 9. Riemsdyk (Kessel), 30. Kessel (Komarov, Santorelli), 32. Polák (Winnik, Santorelli), 37. Clarkson (Holland, Robidas), 38. Kessel (Riemsdyk, Bozak)

New York Islanders: Halák (41. Johnson) – Leddy, Boychuk, Hickey, Hamonic, de Haan, Strait – Conacher, Tavares, Okposo – Kuljomin, Nelson, Clutterbuck – Bailey, Nielsen, Strome – Martin, Cizikas, McDonald.
    Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Phaneuf, Franson, Rielly, Polák, Gardiner, Robidas – van Riemsdyk, Bozak, Kessel – Lupul, Kadri, Winnik – Komarov, Santorelli, Clarkson – Percy, Holland, Pánik.

Rozhodca: Jon McIsaac, Wes McCauley – Scott Driscoll, Jean Morin

Diváci: 11408