Vítkovice – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Zlín – Třinec 0:4 (kon.) | Kometa Brno – Slavia 7:1 (kon.)
Pardubice – Plzeň 3:2 (kon.) | Sparta Praha – Litvínov 0:1 (kon.) | Olomouc – Hradec Králové 2:4 (kon.)
HC Olomouc
2:4 (0:1, 2:1, 0:2)
Mountfield HK
cz Utorok 14.10.2014, 19:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Tipsport extraliga (ČR)
    KNOTEK - 2:4

59:38
    Mountfield právě vstřelil branku!
    Pojišťující branku do opuštěné klece nyní ze středního pásma střílí TOMÁŠ KNOTEK! Asistence: Rastislav Dej, Roman Kukumberg.
    DIETZ - 2:3

56:23
    Hosté se hodně dlouho drželi ve své útočné třetině, kde se nakonec dostal puk na modrou čáru k STANISLAVU DIETZOVI, jehož nahození proklouzlo Trvajovi mezi jeho betony. Asistence: Rastislav Dej.
    SKOKAN - 2:2

39:33
    Hradec Králové vyrovnává stav utkání v poslední minutě druhé části!!! Pláněk poslal puk přes olomouckou bránu, kde si skvěle najel DÁVID SKOKAN, který už jej usměrnil za Trvajova záda. Asistence: Martin Pláněk, Rastislav Dej.
    HRňA - 2:1

32:31
    Olomouc právě vstřelila branku!
    ERIK HRŇA nedal Kantorovi absolutně žádnou šanci, protože trefil puk přesně do pravého horního růžku hostující klece, a posílá tak Kohouty do vedení!
    CIBÁK - 1:1

27:00
    A tak se následně Mora dostala do útoku, kde Marosz parádně našel svou přihrávkou zcela volného MARTINA CIBÁKA, který už tentokrát dokázal trefit odkrytou bránu Hradce Králové. Asistence: Rostislav Marosz, Radim Kucharczyk.
    KUDRNA - 0:1

17:56
    Hradec využívá přesilovou hru! Hosté se velice rychle vrátili zpět do své útočné třetiny, kde od modré vypálil Vydarený, jehož střelu ještě před Trvajem tečoval JAROSLAV KUDRNA, který tak posílá svůj tým do vedení Asistence: Jiří Šimánek, Tomáš Slovák.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 27. Cibák (Marosz, Kucharczyk), 33. Hrňa – 18. Kudrna (Vydarený, Šimánek), 40. Skokan (Pláněk, Dej), 57. Dietz (Dej), 60. Knotek (Dej, Kukumberg)

HC Olomouc: Trvaj (Vošvrda) – Majeský, Varůbalík, Houdek, Skrbek, Škůrek, Ondrušek – Cibák, Marosz, Kucharczyk – Buc, Patera (C), Zuzin – Laš, Matai, Hrňa – Dlouhý, Herman, Diviš.
    Mountfield HK: Kantor (Kacetl) – Slovák, Vydarený, Pláněk, Dietz, Plášil, Vašíček, Kopta, Piegl – Kudrna, Mertl, Šimánek (C) – Skokan, Kukumberg, Dej – Beránek, Knotek, Červený – Pospíšil, Nedvídek, Valcourt.

Rozhodca: Hradil, Polák – Lhotský, Svoboda

Diváci: 3 913