Omsk – Novosibirsk 1:3 (kon.) | Ufa – Novokuzneck 3:0 (kon.) | Soči – CSKA Moskva 2:6 (kon.)
Viťaz – Novgorod 3:2 (kon.) | Dinamo Minsk – A. Mytišči 2:3 (1:2 po s.n.) | Záhreb – HC Slovan 1:0 (kon.)

Viťaz Podolsk dal gól!
    Tak to je neskutočne. Hostia otáčajú toto stretnutie. Prehrávali už 0:2, no šesť sekúnd pred koncom rozhoduje o víťazstve MAXIM AFINOGENOV.
    Bez asistencie.

58:38
    Viačeslav Kuljomin – sekanie.

55:03
    Hostia si koledovali o gól a MATHIAS PORSELAND vyrovnáva päť minút pred koncom.
    Asistencie: Roman Horak, Denis Grebeškov.

53:55
    Hostia v plnom počte.

53:00
    Hostia sa strachujú o svoje víťazstvo, do tretej tretiny nastúpili s laxným prístupom. Momentálne prehrávajú na strely v tretej tretine 3:9.

51:55
    Vadim Krasnoslobodtsev – nedovolená hra s vysokou hokejkou.

Jakub Šoth

Góly a asistencie: 50. Horak (Makeyev), 56. Porseland (Horak, Grebeškov), 60. Afinogenov – 9. Wolski (Immonen, Salminen), 38. Krasnoslobodtsev

Viťaz Moskovská oblasť: Sateri (Saprykin) – Grebeškov, Porseland, Golovkov, Seleznjov, Berdjukov, Verešagin, Klimontov, Grišin – Kučerjavenko, Horák, Cyganov – Jakubov, Štikov, Kousal – M.Afinogenov(C), Ziazov, Makeyev – Ivanov, Kokšarov, Soloduhin.
    HC Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin – Hietanen, Bernackij, Ospiov, Malevič, Grigorov, Khomitsky, Valentenko – Wolski (C), Salminen, Immonen – Drugov, Kazjonov, Kuljomin – Nokolainen, Dvurečenskij, Potapov – Galuzin, Krasnoslobodtsev, Jamkin.

Rozhodca: Zakharov, Naumov – Morozov, Fatejev