Bordeaux – Rennes 2:1 (kon.) | Lens – Caen 0:0 (kon.) | Nantes – Lyon 1:1 (kon.)
Marseille – Saint-Étienne 2:1 (kon.)
Girondins Bordeaux
2:1 (0:0)
Stade Rennes
cz Nedeľa 28.09.2014, 14:00 • Stade Jacques Chaban-Delmas • Ligue 1 Uber Eats
    Je po všem
    Je po všem. Bordeux vítězí, ale tento scénář byl pro Rennes příliš krutý.

Zápas který rozhodla poslední minuta. Tak by se mohl nazývat dnešní zápas mezi Bordeaux a Rennes. Hostující Rennes bylo po celý zápas o něco aktivnějším týmem, ale do vedení šel jejich soupeř, když se v 73. minutě dokázal trefit Khazri. Hosté ale pokračovali v aktivní hře a tak dokázal v 81. minutě vyrovnat střídající Habibou. Domácí se ale s remízou nesmířil a v poslední nastavené minutě znovu zahrozili. Do míče se na hranici pokutového území opřel Touré a umístil jej přesně do vzdálenější šibenice. Bordeaux tak bere dnes všechny body a Rennes bude odjíždět s prázdnou. (15:54:24)

90+3
    Thomas TOURÉ - 2:1

90+3
    Bordeaux právě vstřelilo branku!
    THOMAS TOURÉ se parádně napřáhl na hranici pokutového území a trefil se přesně do šibenice !

90+3
    Touré ještě zkoušel něco vymyslet, ale jeho nízký centr si dokázal sebrat gólman Costil.

90+2
    Flaubert ještě vybojoval autové vhazování pro svůj tým.

90+1
    Rozhodčí nastaví 3 minuty.

90
    Khazriho centr zvládl vykopnout Mbengue.

89
    Henrique zastavoval rychlou rozehrávku domácích nedovoleně a vidí za to žlutou kartu.

89
    Hostům remíza nejspíš nestačí. Ke střele se nyní prodral Ntep, ale tato střela nebyla příliš přesná.

87
    Míč mají na svých kopačkách hráči domácího Bordeaux, kteří zatím kombinují pouze na své polovině.

87
    Hráči Bordeaux kombinují kolem pokutového území hostí.

85
    Menší závar v pokutovém pásmu domácích. Ilori raději vykopl míč daleko dopředu nůžkami.

84
    Domácí mohli běžet do zajímavého přečíslení, ale nakonec celou akci příliš zpomalili a Faubertova střela tak nebyla příliš nebezpečná.

83
    Diabatého dobrou střelu musel Costil vyrazit mimo tři tyče.
    Habib HABIBOU - 1:1

81
    Rennes právě vstřelilo branku!
    Hosté dali vše do útoku a to se jim vyplatilo ! Doucourého střelu dokázal ještě Carrasso vyrazit, ale k dorážce se dostal MOUHAMADOU HABIB HABIBOU a ten už zvládl dorazit míč do prázdné branky.