Arouca – Coimbra 0:1 (kon.) | Marítimo – Guimarães 4:0 (kon.) | Boavista – Gil Vicente 3:2 (kon.)
Moreirense – Penafiel 0:0 (kon.) | Setúbal – Nacional 2:0 (kon.)
Boavista FC
3:2 (1:1)
Gil Vicente FC
cz Nedeľa 28.09.2014, 17:00 • Estádio do Bessa • Primeira Liga

Viděli jsme zápas šestého kola portugalské ligy, ve kterém domácí dokázali zvítězit 3:2, když vítěznou branku vstřelili v 89. minutě. V zápase sice padlo 5 branek, ale pro běžného diváka toho zápas příliš nepřinesl až na krátké pasáže na začátku obou poločasů. Loučím se s Vámi konstatováním, že domácí Boavista získává tři body a popřeji Vám příjemný zbytek víkendového večera. (18:53:45)

90+3

90+3
    Čeká se na konec utkání, který přijde za malý okamžik.

90+2
    Hosté se snaží vyrovnat v hodině dvanácté, ale Mika pro jejich snahou nemá pochopení

90+1
    Střídání v týmu Gil Vicente FC: ze hřiště odchází Gladstone, přichází Mohsen.

90+1
    Již se hraje nastavený čas.

90
    Domácí se předci jen dočkali a stejně jako Vicente na začátku poločasu potrestalo laxnost, tak nyní se to stejné daří domácím.

89
    Boavista právě vstřelila branku!
    Druhou branku v utkání zaznamenává CARVALHO, když tentokrát doklepl vyraženou střelu od brankáře Facchiniho.

88
    Zápas pomalu spěje ke svému konci.

87
    Střídání v týmu Boavista FC: ze hřiště odchází Leozinho, přichází Leozinho.

86
    Žlutou kartu dostává Nwankwo (Gil Vicente FC).

86
    Facchini dlouhý odkop od své brány až na nohu Viany, který dokázal míč udržet.

85
    Po krátké pauze se zase hraje a domácí vysílají dlouhý pas na svého útočníka.

84
    Ošetřovaný je Viana. Uvidíme zda bude pokračovat ve hře.

83
    Gil Vicente je sice na útočné polovině, ale nedokáže nic vymyslet.

82
    Bohužel pro nezaujatého fanouška se toho na hřišti příliš neděje, když oba týmy boří útoky svého soupeře ještě v zárodku.