Sassuolo – Neapol 0:1 (kon.) | Cesena – AC Miláno 1:1 (kon.) | Inter – Cagliari 1:4 (kon.)
Chievo – Empoli 1:1 (kon.) | Turín – Fiorentina 1:1 (kon.) | CFC Janov – Sampdoria 0:1 (kon.)
U.S. Sassuolo Calcio
0:1 (0:1)
SSC Neapol
Nedeľa 28.09.2014, 12:30 • Mapei Stadium-Citta del Tricolore, Regio, Taliansko • Talianska Seria A

Tak a je dobojované. Neapol dokázal zvíťaziť v Sassuole. O jediný gól zápasu sa postaral Callejon, po výbornej prihrávke Higuaína. Domáci v 2.polčase tlačili hostí, v 86.minúte trafil Pavoletti brvno, no gól sa Sassuolu nepodarilo streliť. Neapol sa priebežne posunul na 8.miesto, Sassuolo na 18.miesto.

To je odo mňa všetko. Prajem Vám ešte príjemný deň. (14:22:09)

90+4

90+4
    Insigne sa dostal do protiútoku, hľadal spoluhráča na druhej strane, no jeho prihrávka bola zblokovaná na roh.

90+3
    Neapol už iba odkopáva, mal by chvíľu podržať loptu. Britos bol poslaný k zemi, urobil to veľmi šikovne. Voľný kop pre hostí.

90+2
    Ďalší rohový kop, tak toto bola pekná hlavička hráča hostí.

90+1
    Nadstavený čas v 2.polčase sú 4 minúty!

90
    Zapata odvrátil loptu. Ďalší center do pokutového územia a bude z toho rohový kop.

89
    A Sassuolo opäť mieri dopredu. Tak toto je obrovský tlak domácich. Britos sa dopustil nedovoleného zákroku na Vrsaljka. Toto bude zaujímavá štandardka pre domácich.

88
    Hosťujúci Zapata sa dostal k strele, no bolo to z veľkej diaľky a Consigli s tým nemal problém.

87
    Tak domáci teraz tlačia hostí, ktorí sa oslobodzujú len dlhými odkopmi. Obrovský nápor.

86
    Brvno! Sassuolo teraz malo superšancu na vyrovnanie. Peluso sa dostal k lopte po centri zprava, spracoval si loptu, vystrelil na zadnú žrď, jeho strela bola tečovaná a lopta skončila na brvne, od ktorého sa odrazila naspäť do hry a obrancovia Neapolu loptu odkopávajú do bezpečia.

85
    Neapol v 2.polčase ešte nevystrelil na bránu domácich, ktorý teraz zvierajú hostí, no gól z toho zatiaľ nie je.

84
    Bol z toho zaujímavý center, k hlavičke sa dostal Pavoletti, no nemieril presne. Nasledovať bude kop od Rafaelovej brány.

83
    Sassuolo tlačí Neapol, ďalší faul hostí. Tentoraz sa previnil "žltý" Jorginho.

82
    Missiroli padol na zem po vzdušnom súboji a píska sa. Tak toto ale nebol faul, rozhodca teraz urobil chybu.

81
    Hra sa už znova začala keď loptu do hry poslal brankár Rafael.

79
    Pavoletti sa rútil dopredu po dlhom centri, no pridržal si Albiola, ktorý následnej podržal jeho a pískaný bol útočný faul Pavolettiho. Ten sa zrazil s vybiehajúcim brankárom Rafaelom a hra je na chvíľu prerušená. Tak snáď sa nikomu nič vážne nestalo.

78
    Čerstvý Jorginho (Neapol) vidí po jednej minúte strávenej na ihrisku žltú kartu.

Marek Farkaš

Góly: 28. Callejon (Higuaín)

Karty:   23. Brighi (SAS), 52. Taider (SAS), 55. Zaza (SAS), 74. Gazzola (SAS) – 52. Gargano (NEA), 78. Jorginho (NEA)

U.S. Sassuolo Calcio: Consigli – Gazzola (76.Vrsaljko), Cannavaro, Acerbi, Peluso – Brighi (56.Missiroli), Magnanelli, Taider – Floccari (72.Pavoletti), Zaza, Sansone.
    Náhradníci: Polito, Pomini, Ariaudo, Terranova, Longhi, Antei, Vrsaljko, Chibsah, Biondini, Missiroli, Gliozzi, Pavoletti
    Manažér: Eusebio Di Francesco

SSC Neapol: Rafael – Zuniga, Albiol, Koulibaly, Britos – Gargano (77.Jorginho), David Lopez – Insigne, Hamšík (61.De Guzman), Callejon – Higuaín (70.Zapata)
    Náhradníci: Andujar, Colombo, Mesto, Henrique, Maggio, Ghoulam, Jorginho, Inler, De Guzman, Michu, Mertens, Zapata
    Manažér: Rafael Benítez

Rozhodca: Sebastiano Peruzzo (HR) – Giulio Dobosz (AR1), Gianmattia Tasso (AR2), Paolo Tagliavento (BR1), Claudio Gavillucci (BR2) – Alberto Tegoni (NR)