Oravské Veselé – Čadca 0:0 (odl.) | Martin – R. Sobota 2:0 (pre.) | Báhoň – Žilina 0:3 (kon.)
Teplička n. Váhom – Trnava 0:3 (kon.) | Michalovce – Podbrezová 2:1 (4:2 po pen.)
koniec po penal. (4:2)
MFK Zemplín Michalovce
2:1 (0:0)
FK Železiarne Podbrezová
Utorok 23.09.2014, 16:30 • MFK Zemplín Michalovce • Slovenský pohár - Slovnaft cup

Druholigové Michalovce porazili v treťom kole prvoligistu z Podbrezovej. Zápas to bol pekný. Futbal bol rýchly a videli sme veľa šancí. Michalovce zaslúžene postupujú. V 63.minúte otvoril skóre Vernon De Marco. V 86.minúte priniesol malé svetielko nádeje pre svoj tím kapitán Minčič a posunul ich do predĺženia. V penaltovom rozstrele dvakrát zaváhali hráči hostí a to ich stojí postup ďalšieho kola. Michalovce aj keď prekvapivo, no určite zaslúžené pokračujú. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný večer. (18:38:01)

Zápas končí penaltovým rozstrelom. Michalovce vyhrali 4:2 na penalty.

90
    Juraj Pančik vôbec netrafil bránu a zápas končí výhrou 4:2 pre domáce Michalovce

90
    Erik Streňo strelou do pravého horného rohu zvyšuje na 4:2.

90
    Milan Harvilko znižuje na 3:2.

90
    Oliver Podhorin taktiež premieňa. Síce si Baláž na loptu siahol, no nedokázal ju vytlačiť z bránky.

90
    Minčič to napálil len do Rašku!

90
    Vernon De Marco otvára druhú seriu gólovo.

90
    Michal Pančík taktiež skóruje.

90
    Samuel Bayon strelou do protipohybu brankára otvára skóre.

Prvú penaltu si kopne domáci Bayon.

Nasledujú penalty. V nich sa rozhodne, kto postúpi do ďalšieho kola.

90+2
    Je tu koniec druhého polčasu.

90+2
    Vernon De Marco poslal hlavou do brvna! Skóre nezmenil a v riadnom hracom čase sa nerozhodlo.

90+2
    Domáci loptu rýchlo získali a majú taktiež šancu z priameho kopu.

90+1
    Faul De Marca v stredovom kruhu. Lopta pre hostí.

90
    Jeden z ošetrovateľov (poloha štvrtého rozhodcu neznáma) nadstavil v druhom polčase ďalšie dve minúty.

89
    V Michalovciach sa pomaly zapaľujú reflektory umelého osvetlenia. Zrejme ich ešte budeme potrebovať.

88
    Bayonova strela z dvadsiatich piatich metrov ohrozila len autá na parkovisku pred štadiónom.

87
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Kunca, prichádza Leško.

Michal Sisák

Hľadáme spravodajcu pre tím MFK Zemplín Michalovce. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Železiarne Podbrezová. Viac informácií tu.

Góly: 63. Morlacchi, 90. Bayon (pen.), 90. Morlacchi, 90. Podhorin (pen.), 90. Streňo (pen.) – 86. Minčič, 90. Pančík, 90. Harvilko

Nepremenená penalta: 90. Minčič (POD), brankár Raška zneškodnil, 90. Pančík (POD), brankár Raška zneškodnil

MFK Zemplín Michalovce: 1 – Martin Raška, 3 – Michal Gallo "K", 7 – Marcos Calero Perez, 8 – Jakub Grič, 14 – Martin Regáli, 17 – Dominik Kunca, 18 – Vernon De Marco Morlacchi, 19 – Samuel Garcia Bayon, 20 – Oliver Podhorin, 23 – Erik Streňo, 24 – Martin Koscelník,
    Náhradníci: 2 – Milan Šimčák, 9 – Georgii Gamkrelidze, 11 – Adrián Leško, 12 – Jozef-Šimon Turik, 15 – Stanislav Danko, 21 – Hector Tamunoibiton Tubonemi, 22 – Matúš Kira

FK Železiarne Podbrezová: 27 – Juraj Baláž, 2 – Milan Harvilko, 3 – Lukáš Hrnčiar, 4 – Tomáš Galo, 5 – Ivan Minčič "K", 14 – Lukáš Kožička,
    15 – Kamil Karaš, 16 – Dejan Peševski, 17 – Juraj Pančík, 20 – Ján Nosko, 21 – Gabriel Snitka

Náhradníci: 30 – Andrej Maťašovský, 6 – Adrián Kačerík, 8 – Blažej Vaščak, 11 – Matej Kochan, 12 – Ľuboš Kupčík, 18 – Peter Nworah,