Bayern – Paderborn 4:0 (kon.) | Hoffenheim – Freiburg 3:3 (kon.) | Brémy – Schalke 0:3 (kon.)
Frankfurt – Mainz 2:2 (kon.)
Eintracht Frankfurt
2:2 (1:2)
1. FSV Mainz 05
Utorok 23.09.2014, 20:00 • Commerzbank Arena • Nemecká Bundesliga

Máme za sebou slabý polčas, ale domáci v ňom dokázali vyrovnať a tak sa body asi spravodlivo delia. (21:52:57)

90+4

90+4
    Protiútok domácich zastavil za cenu žltej ešte Samperio.

90+3
    Seferovič sa dostal spolu s Aignerom do šestnástky a prihrávka prvého menovaného sa dostala k úplne voľnému Meierovi, lenže ten trestuhodne prestrelil z výbornej pozície bránu.

90+1
    Po rohu hlavička Meiera ide tesne nad brvno.

90+1
    Hrať sa bude ešte štyri minúty. Na začiatku dobrý center odkopáva Bell na roh.

90
    V 90.minúte vidíme ešte striedanie brankárov na domácej strane. Za Trappa ide Wiedwald.

89
    Inui našiel pred šestnástkou Hasebeho, ale jeho prihrávka z prvej bola veľmi zlá.

88
    Náhradný brankár Wiedwald sa už oblieka.

87
    Trapp je na nohách, ale drží si členok ľavej končatiny.

87
    Striedanie v tíme 1. FSV Mainz 05: z ihriska odchádza Hofmann, prichádza Allagui.

86
    Dlhá lopta na Okazakiho, ktorý sa ocitol sám pred Trappom, ten mu loptu vyrazil, ale ostal ležať na zemi.

85
    Center hostí zprava preletel celou päťkou domácich, no bez žiadneho kontaktu s loptou do niekoho na ihrisku.

84
    Jara sa mierne dotkol Aignera, ktorý sa okamžite zvalil na zem, ale faul sa logicky nepíska.
    SEFEROVIČ - 2:2

82
    Frankfurt dal gól!

Stenderov dlhý priamy kop padol rovno na hlavu v šestnástke nepokrytého HARISA SEFEROVIČA a ten hlavičkou nedal šancu Kariusovi zasiahnuť, vyrovnané.