Arsenal – Southampton 1:2 (kon.) | Liverpool – Middlesbrough 2:2 (14:13 po pen.) | Sunderland – Stoke City 1:2 (kon.)
Swansea – Everton 3:0 (kon.)
Swansea City
3:0 (1:0)
Everton FC
cz Utorok 23.09.2014, 20:45 • Liberty Stadium, Swansea • Anglický Ligový pohár

Swansea se vrací po dvou porážkách v Barclays Premier League zpět na vítěznou dráhu. Svěřenci manažera Garryho Monka porážejí na Liberty Stadium rozdílem třídy Everton, do jehož sítě se trefil v prvním poločase Dyer a po přestávce také Sigurdsson a střídající Emnes. Swans se mohou radovat z postupu do dalšího kola Capital One Cupu, zatímco Everton v soutěži končí. Konečný výsledek. Swansea 3 Everton 0. (22:37:33)

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostává Garbutt (Everton FC).

90+2
    Alcaraz tak dlouho váhal u postranní čáry s rozehrávkou, až málem namazal míč na kopačku jednoho z hráčů Swansea, který by se řítil sám na bránu. Na štěstí pro Alcaraze to dobře dopadlo a Howard mohl v klidu rozehrát.

90+1
    Ki vypomohl svým spoluhráčům v obraně a zastavil útok Evertonu.

90
    Nad rámec zápasu se budou nastavovat 3 minuty.

89
    Swansea se dnes vydařilo téměř vše, na co sáhla.

88
    Swansea už může dohrávat zbytek zápasu v naprosté pohodě.
    Marvin EMNES - 3:0

87
    Swansea právě vstřelila branku!
    Střídající MARVIN EMNES zvyšuje tři minuty před koncem na 3:0!! Marvin pobyl necelou minutu na hřišti a parádní přízemní střelou z hranice šestnáctky zamířil k levé tyči. Howard se natahoval po jeho skvěle umístěné střele marně.

86
    Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Sigurdsson, přichází Emnes.
    Howard vyrazil střelu Shelveyho

85
    Shelvey zatáhl míč k šestnáctce Evertonu a poté levačkou tvrdě vypálil, Tim Howard se ale potřetí v zápase překonat nenechal a vytáhl další fantastický zákrok!

84
    Sigurdsson se dostal ke střele, která byla zablokována. Howard zasahovat nemusel.

83
    Garbutt poslal do šestnáctky Swansea načechraný centr a nadělal Tremmelovi problémy, brankáři domácího týmu ale vzápětí vypomohl jeden z obránců.

82
    Sigurdsson se rozhodl pro přímou střelu na bránu, jeho pokus ze standardní situace ale zastavila zeď hráčů Evertonu.

81
    Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází McGeady, přichází Osman.
    Brzké vyběhnutí Tremmela

80
    Romelu Lukaku se řítil sám na bránu a snažil se obhodit vybíhajícího Tremmela, ten se ale nachytat nenechal a předvedl úžasný zákrok!

Tomáš Reiner

Góly: 29. Dyer, 65. Sigurdsson, 87. Emnes

Karty:   18. Fernandez (SWN), 60. Shelvey (SWN) – 90+3. Garbutt (EVE)

Swansea City: Tremmel, Richards, Williams (C), Fernandez, Taylor, Shelvey, Carroll (71. Sung-Yeung), Sigurdsson (86. Emnes), Dyer (68. Routledge), Montero, Gomis.
    Náhradníci: Fabianski, Bartley, Emnes, Routledge, Ki Sung-Yeung, Fulton, Rangel.

Everton FC: Howard (C), Hibbert, Gibson, Eto'o (46. Lukaku), McGeady (81. Osman), Oviedo (58. McCarthy), Distin, Besic, Atsu, Garbutt, Alcaraz.
    Náhradníci: Robles, Kone, Lukaku, Mirallas, McCarthy, Osman, Browning.

Rozhodca: Roger East. Asistenti: Simon Beck, Adam Nunn. Čtvrtý rozhodčí: Andy Davies