Oravské Veselé – Čadca 0:0 (odl.) | Martin – R. Sobota 2:0 (pre.) | Báhoň – Žilina 0:3 (kon.)
Teplička n. Váhom – Trnava 0:3 (kon.) | Michalovce – Podbrezová 2:1 (4:2 po pen.)
koniec po penal. (4:2)
MFK Zemplín Michalovce
2:1 (0:0)
FK Železiarne Podbrezová
Utorok 23.09.2014, 16:30 • MFK Zemplín Michalovce • Slovenský pohár - Slovnaft cup

90
    Juraj Pančik vôbec netrafil bránu a zápas končí výhrou 4:2 pre domáce Michalovce

90
    Erik Streňo strelou do pravého horného rohu zvyšuje na 4:2.

90
    Milan Harvilko znižuje na 3:2.

90
    Oliver Podhorin taktiež premieňa. Síce si Baláž na loptu siahol, no nedokázal ju vytlačiť z bránky.

90
    Minčič to napálil len do Rašku!

90
    Vernon De Marco otvára druhú seriu gólovo.

90
    Michal Pančík taktiež skóruje.

90
    Samuel Bayon strelou do protipohybu brankára otvára skóre.

90+2
    Vernon De Marco poslal hlavou do brvna! Skóre nezmenil a v riadnom hracom čase sa nerozhodlo.

87
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Kunca, prichádza Leško.

86
    Podbrezová dala gól!

Kapitán hostí IVAN MINČIČ spasil svoj tím hlavičkou v 86.minúte po peknom centre od Pančika. Domáci brankár nevybehol a zostal bezmocní.

83
    Obrovskú šancu mal Tubonemi. Tomu dnešný zápas akosi nevychádza. Po prečíslení a šikovnej prihrávke od Gamkrelidzeho sa dostal ku lopte a bol sám pred brankárom. Baláž ho vychytal a z tribún už počuť piskot na bývalého hráča Podbrezovej.

76
    Zo sedadiel zdvihol domácich divákov Tubonemi. Nikým nebránený mal ideálnu šancu na skórovanie. Center Gamkrelidzeho zostal nevyužitý. Tubonemimu nestačil počet krokov. Lopta mu len tak tak preletela popred nos.

68
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Regáli, prichádza Gamkrelidze.

67
    Striedanie v tíme ŽP Šport Podbrezová: z ihriska odchádza Galo, prichádza Vaščák.

64
    Striedanie v tíme ŽP Šport Podbrezová: z ihriska odchádza Karaš, prichádza Pančik.

63
    Michalovce dali gól!

VERNON DE MARCO MORLACCHI si nabehol do šestnástky. Pekný center Tubonemi nedokázal spracovať, no De Marco už áno a s ľahkosťou poslal hlavičku do protipohybu Baláža.

56
    Striedanie v tíme ŽP Šport Podbrezová: z ihriska odchádza Peševski, prichádza Nworah.

46
    Počas polčasovej prestávky došlo ku striedaniu: Tubonemi nahradil mladíka Koscleníka.

45
    Veľké prečíslenie môhlo viesť ku gólu. Koscelník a Kunca boli sami za obranou. Chybou Koscelníka sa lopta zasekla a to už poskytlo čas na vrátenie obrancom.

7
    Ďalšia šikovná akcia domácich mohla skončiť gólovo. Bayon sa nerozhodol prihrať, ale skúsil to samostatne a to sa mu nevyplatilo. Cez viacerých obrancov sa nedostal.

1
    Hneď v prvej minúte mali veľkú šancu na skórovanie domáci. Kunca sa šikovne dostal do šestnástky, kde nikto zo spoluhráčov nedokázal loptu trafiť. Z nábehu bol pripravený De Marco. Baláž len tak tak vyrazil.

Michal Sisák

Hľadáme spravodajcu pre tím MFK Zemplín Michalovce. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Železiarne Podbrezová. Viac informácií tu.

Góly: 63. Morlacchi, 90. Bayon (pen.), 90. Morlacchi, 90. Podhorin (pen.), 90. Streňo (pen.) – 86. Minčič, 90. Pančík, 90. Harvilko

Nepremenená penalta: 90. Minčič (POD), brankár Raška zneškodnil, 90. Pančík (POD), brankár Raška zneškodnil

MFK Zemplín Michalovce: 1 – Martin Raška, 3 – Michal Gallo "K", 7 – Marcos Calero Perez, 8 – Jakub Grič, 14 – Martin Regáli, 17 – Dominik Kunca, 18 – Vernon De Marco Morlacchi, 19 – Samuel Garcia Bayon, 20 – Oliver Podhorin, 23 – Erik Streňo, 24 – Martin Koscelník,
    Náhradníci: 2 – Milan Šimčák, 9 – Georgii Gamkrelidze, 11 – Adrián Leško, 12 – Jozef-Šimon Turik, 15 – Stanislav Danko, 21 – Hector Tamunoibiton Tubonemi, 22 – Matúš Kira

FK Železiarne Podbrezová: 27 – Juraj Baláž, 2 – Milan Harvilko, 3 – Lukáš Hrnčiar, 4 – Tomáš Galo, 5 – Ivan Minčič "K", 14 – Lukáš Kožička,
    15 – Kamil Karaš, 16 – Dejan Peševski, 17 – Juraj Pančík, 20 – Ján Nosko, 21 – Gabriel Snitka

Náhradníci: 30 – Andrej Maťašovský, 6 – Adrián Kačerík, 8 – Blažej Vaščak, 11 – Matej Kochan, 12 – Ľuboš Kupčík, 18 – Peter Nworah,