Remeš – Marseille 0:5 (kon.) | Rennes – Toulouse 0:3 (kon.)
Stade Rennes
0:3 (0:1)
Toulouse FC
cz Utorok 23.09.2014, 21:00 • Stade de la Route de Lorient, Rennes, Francie • Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (23:19:23)

Fotbalisté Toulouse dnes uhráli výtečný výsledek na hřišti Rennes a potvrdili tak, že se jim na Stade de la Route de Lorient opravdu nebývale daří, po loňské výhře 3:2. Rennes dnes nehrálo špatně, ale v koncovce se domácím vůbec nedařilo, čehož dokázali hosté využít a smrtícími brejky zasadili tři tvrdé údery domácím ambicím na ligové body.

90+4

90+4
    Habibou se jen tak tak nedostal do zakončení uvnitř vápna Toulouse, i střela Konradsena zpoza vápna končí nad brankou, domácím dnes prostě není přáno.

90+2
    Ještě dvě minuty se bude hrát, Steven Moreira pálí zpoza vápna, ale žádné nebezpečí pro branku Toulose, Boucher v pohodě chytá.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, ve vápně Toulouse je tvrdě atakován bránící Akpa-Akpro, který se nechává ošetřovat.

89
    Žlutou kartu dostává Óscar Trejo (Toulouse FC).

89
    Ninkov vybojoval aut z pravé strany, který sám také vhodí.

88
    Domácí se sice ubránili, ale stále nezažehnali nebezpečí pro svou branku, hosté se drží na jejich polovině.

86
    Rohový kop Toulouse, hosté rozehrají z levé strany.

84
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Wissam Ben Yedder, přichází Óscar Trejo.

82
    Ninkov posílá nepřesnou přihrávku, míč se dostává mimo hrací plochu a nechtěně tak dává prostor poslednímu střídání v zápase.

80
    Hosté se ubránili a již pouze zhruba něco málo přes deset minut je dělí od zasloužených tří bodů.

79
    Rohový kop pro Rennes, Henrique rozehraje z levé strany.

78
    Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Gelson Fernandes, přichází Vincent Pajot.

77
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Marcel Tisserand, přichází Pavle Ninkov.

74
    Závar před brankou Toulose, kde se Pedro Henrique snaží dostat míč do branky, ale nebyl v ideální pozici.

73
    Až nyní se to povedlo po přesném centru z pravé strany, kdy ve vápně hlavičkuje Toivonen, ale ten posílá míč pouze nad branku.

72
    Hosté se stále brání na vlastní polovině, Rennes ale zatím marně hledá cestu k šestnáctce soupeře.