Chabarovsk – Omsk 0:4 (kon.) | Vladivostok – Barys 3:2 (kon.) | Novokuzneck – Ufa 3:2 (kon.)
Čeljabinsk – Riga 2:1 (2:1 po s.n.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Petrohrad 3:4 (kon.) | Jaroslavľ – Jekaterinburg 2:0 (kon.)
Nižnekamsk – Helsinki 5:7 (kon.) | D. Moskva – Metallurg Magnitogorsk 0:1 (0:2 po s.n.) | Soči – Kazaň 0:5 (kon.)
Neftechimik Nižnekamsk
5:7 (1:4, 3:1, 1:2)
Jokerit Helsinki
Streda 17.09.2014, 17:00KHL

V tomto zápase sme videli gólovú prestrelku na konci ktorej sa radoval tím z Jokeritu. Hostia si do tabuľky pripisujú cenné 3 body. Ja sa s Vami lúčim a pri ďalšom zápase na onlajnoch DOVIDENIA. (19:22:03)

60:00
    Jere SALLINEN - 5:7

59:41
    Jokerit Helsinki dáva gól! Je rozhodnuté. Výsledok zápasu spečaťuje gólom do prázdnej brány JERE SALLINEN.

59:00
    Prebieha posledná minúta stretnutia.

58:50
    Tak predsalen domáci sú na ľadovej ploche šiesti. Kolppanen zostáva na striedačke.

58:48
    Oddychový čas domácich.

57:45
    Na domácich hokejsitoch je videť nervozita. Čas sa kráti.

55:03
    Prebieha posledných 5 minút zápasu. Uvidíme, či sa domáci rozhodnú odvolať brankára alebo si do konca zápasu zahrajú v piatich.

53:01
    Vhadzovanie pred Heleniusom. Domáci z toho nevyprodukovali takmer nič.

52:34
    Domáci sa dostávajú do šancí a vyvíjajú tlak na svätyňu jokeritu. Bez úspechu.

50:15
    Prehupli sme sa do poslednej 10 minútovky riadnej hracej doby. Domáci sa snažia o vyrovnanie. Jokerit tomu zatiaľ úspešne zabraňuje.
    Igor POLYGALOV - 5:6

47:04
    Nižnekamsk dal gól!
    A jeden práve vsietili. Po peknej akcii Chochrjakova sa k puku dostal IGOR POLYGALOV, ktorému už nerobilo problém prekonať brankára Heleniusa. Asistencia: Chochrjakov.

47:02
    Čas hrá proti domácim. Na 2 góly im zostáva už len necelých 13 minút.

45:23
    Dôležitý Heleniusov zákrok. Prekonať sa ho snažil Trjunov.

Denis Vaďovský

Góly a asistencie: 10. Sexton (Milovzorov), 24. Berezin, 25. Klimenko (Eronen), 31. Sexton (Stapleton), 48. Polygalov (Chochrjakov) – 1. Hagman (Kapanen), 5. Hagman (Todd), 14. Hagman (Todd, Kapanen), 17. Todd (Gunderson), 35. Moses (Gunderson), 42. Aaltonen (Hagman, Genderson), 60. Sallinen

Neftechimik Nižnekamsk: Sudnicin (Kolppanen) – Eronen, Rjazancev, Berezin, Antropov, Jevsejenkov, Bilalov, Bryncev – Stapleton, Sexton, Milovzorov – Hennessy, Stěpanov, Polygalov – Žukov, Rybin, Klimenko – Trunjov, Polygalov, Zdunov.
    Jokerit Helsinki: Helenius (Karlsson) – Todd, Gunderson, Jaakola, Karalahti, Korpikari, Ohtamaa – Hagman, Kapanen, Aaltonen – Moses, Koukal, Omark – Sallinen, Huhtala, Maki – Ben-Amor, Hahl, Poysti.

Rozhodca: Beljajev, Komarov – Strelcov, Tarasov.