Chabarovsk – Omsk 0:4 (kon.) | Vladivostok – Barys 3:2 (kon.) | Novokuzneck – Ufa 3:2 (kon.)
Čeljabinsk – Riga 2:1 (2:1 po s.n.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Petrohrad 3:4 (kon.) | Jaroslavľ – Jekaterinburg 2:0 (kon.)
Nižnekamsk – Helsinki 5:7 (kon.) | D. Moskva – Metallurg Magnitogorsk 0:1 (0:2 po s.n.) | Soči – Kazaň 0:5 (kon.)
Admiral Vladivostok
3:2 (2:1, 1:1, 0:0)
Barys Nur-Sultan
Streda 17.09.2014, 11:00 • Fetisov hall • KHL

Domáci celok konečne pocítil pocit bodov v tomto ročníku a to hneď víťazstvom v riadnej hracej doby proti čiernemu koňovi KHL.
    Ďakujeme za sledovanie tohto textového prenosu. Dovidenia opäť nabudúce. Prajem ešte pekný deň. (13:29:02)

60:00

59:20
    Tréner hostí Andrej Nazarov vylúčený zo striedačky!

59:20
    Vylúčenie hostí pochováva šancu na prípadný zvrat v tomto zápase. Trest za príliš veľa hráčov na 2 minúty si pôjde odpykať niekto z lavičky Barysu.

59:06
    Domáci nedovolia ani len odvloať brankára hostí z brány!

58:30
    Oddychový čas domácich.

58:30
    Skvelý Ján Laco neuveriteľným zákrokom odvrátil hrozbu poistky vstreleného gólu pre Admiral! Lapačkou sa natiahol pre takmer istý gól a puk skončil v jeho náručí!

54:12
    Na trestnú lavicu putuje opäť hráč Barysu Astana – Jevgenij Blokin – 2 minúty za podrazenie.

52:45
    Vladivostok nehodlá len brániť! Hrnie sa do útoku pri každej príležitosti. Dovolím si tvrdiť, keby nie je v bráne hostí Ján Laco, už by bol náskok domáci o viac ako jeden gól!

51:01

50:00
    Rakmanov sa dostal opäť pri oslabení do samostatného nájazdu! Tentoraz si brankár Nalimov počkal a betónom vyrazil puk!

49:01
    Ďalšie vylúčenie na strane Barysu. Na trestnú lavicu putuje Savčenko za nebezpečnú hru na 2 minúty.

47:49
    S pribúdajúcim časom a blížiacim sa koncom zápasu, pribúda aj nervozita na hokejkách hráčov hostí! Kopiace sa chyby otvárajú dvere nebezpečným útokom domáceho Admiralu.

47:39
    Barys Astana rozohráva svoj útok od svojej brány.

46:46
    Gynge si počkal na modrej čiare na skvelú prihrávku, rútil sa sám na bránu avšak Laco bol proti vstreleniu ďalšieho gólu v jeho sieti!

46:35
    Nalimov chytá ťažkú strelu bekendom s ľavej strany. Opäť sa vhadzuje pred spomínaným brankárom.

Matej Bako

Góly a asistencie: 2. Gynge, 12. Gynge (Gorošanski, Naumenkov), 31. Gorošanski (Gynge) – 9. Dawes (Boyd), 25. Rakmanov

Admiral Vladivostok: Nalimov – Lisin, Ugarov, Kolář, Naumenkov, Zubov – Osipov, Bergfors, Gynge, Gorošanski, Pyett – Zemčjonok, Sokolov, Sigarjov, Kuzmin, Li – Gorškov, Ušenin Vl., Ušenin Vy., Kožokin
    Barys Nur-Sultan: Laco – Dawes, Bočenski, Lundin, Boyd, Blokin – Savčenko, Rudenko, Starčenko, Antropov, Lakiza – Semjonov, Žajlavov, Upper, Tserenok, Puškarjov – Ryspajev, Gavrilin, Ibrajbekov, Rakmanov, Rymarev

Rozhodca: Sergej Karabanov – Ščenjov Roman, Tornike Kučava – Nikita Novikov