Francúzsko – Island 1:1 (kon.) | Sev. Írsko – Srbsko 1:4 (kon.) | Taliansko – Cyprus 7:1 (kon.)
Izrael – S. Macedónsko 2:1 (kon.) | Portugalsko – Azerbajdžan 3:1 (kon.) | Arménsko – Bielorusko 2:1 (kon.)
Rusko – Andorra 5:0 (kon.) | Dánsko – Bulharsko 7:1 (kon.) | Litva – Wales 1:1 (kon.)
Moldavsko – Anglicko 0:3 (kon.) | Fínsko – San Maríno 5:0 (kon.) | Nemecko – Rumunsko 8:0 (kon.)
Faerské ostrovy – Čierna Hora 1:0 (kon.) | Švédsko – Turecko 4:3 (kon.) | Grécko – Poľsko 3:1 (kon.)
Španielsko – Rakúsko 1:1 (kon.)
Fínsko
5:0 (2:0)
San Maríno
cz Utorok 09.09.2014, 18:00 • Wiklöf Holding Arena, Mariehamn, Finsko • Kvalifikácia na ME U21

89
    Ještě před rohem Finska je tu třetí a poslední střídání hostí. Ze hřiště odchází kapitán Alessandro Golinucci, místo kterého okusí kvalifikační minuty Luca Ceccaroli.

87
    Krátce na to Berardi fauloval Kamaru a vysloužil si první žlutou kartu zápasu.

86
    Obrovská příležitost domácích, kdy jeden z hráčů v modrobílém dresu netrefil branku.

85
    Finové během tří minut potřetí střídají, protože zu placu jde dnes také jeden gólových střelců Kimmo Hovi, který vsítil čtvrtý gól Seveřanů. Nahradí jej Nnaemeka Anyamele, africký Fin.

82
    Finové střídají hned dvakrát, ze hřiště odchází jednadvacetiletý Robin Lod, místo kterého vstupuje na zelený pažit stadionu na ostrově v Mariehamnu Youness Rahimi, který také rozhodně nemá pouze finský původ.

82
    Devatenáctiletý Matias Ojala nahradí na posledních zhruba devět minut dnes výborně hrajícího Thomase Lama, který dal pátý gól a měl prsty v úvodních dvou trefách svého týmu.

79
    Finsko právě vstřelilo branku!
    Pátý gól je tu. THOMAS LAM měl dnes prsty ve dvou gólech, které načal dobrými rohovými kopy. Tentokrát se dvacetiletý záložník prosazuje sám, když se trefuje z přímého kopu.

78
    Berardi fauloval Loda a bude z toho standardní situace z nebezpečné vzdálenosti!

77
    Střídání v ekipě hostů. Osmnáctiletý Luca Censoni odchází ze hřiště, kterého na posledních čtrnáct minut nahradí Lorenzo Francini.

68
    Avizované první střídání San Marina je tu. Ze hřiště odchází osmnáctiletý Tommaso Zafferani, kterého nahrazuje stejně starý Federico Maiani.

65
    KIMMO HOVI si dnes připsal již čtyři střelecké pokusy. Dvakrát jej vychytal Manzaroli, jednou si jeho střela nenašla cíl, ale nyní se již raduje a posílá Finsko do vedení 4:0.

57
    Třetí gól domácího týmu střílí zničehonic devatenáctiletý anglický Fin DANIEL O'SHAUGHNESSY. Otázkou tak nyní už jen zůstává, kolik gólů Seveřané vstřelí. O třech bodech je jasně rozhodnuto.

52
    Lam, který dnes svými rohy připravil dva góly, se odhodlal ke střele, která nebezpečně prosvištěla kolem branky hostí. San Marino může být rádo, že Lam netrefil branku.

26
    Mladí fotbalisté země tisíců jezer vedou již dva nula. Roh Thomase Lama opět přinesl gól. Tentokrát po tom, co Kabashi poslal míč na kapitána Finů SAULIHO VÄISÄNENA, který vsítil druhý gól svého týmu. Asistence: Armend Kabashi.

16
    Ale už to neplatí! Manzaroli musel nyní předvést zákrok, aby zabránil druhému gólu ve své síti po střele Hoviho. Ne, nejde o známého finského hokejového gólmana chytajícího v Česku, jedná se o dvacetiletého forvarda Timmo Hoviho.

8
    Seveřané se ujímají vedení, když se po rohu Lama prosazuje jednadvacetiletý forvard TIM VÄYRYNEN. Je to symbolické, protože tento finský hráč se dnes jako první pokusil o střelu.