Francúzsko – Island 1:1 (kon.) | Sev. Írsko – Srbsko 1:4 (kon.) | Taliansko – Cyprus 7:1 (kon.)
Izrael – S. Macedónsko 2:1 (kon.) | Portugalsko – Azerbajdžan 3:1 (kon.) | Arménsko – Bielorusko 2:1 (kon.)
Rusko – Andorra 5:0 (kon.) | Dánsko – Bulharsko 7:1 (kon.) | Litva – Wales 1:1 (kon.)
Moldavsko – Anglicko 0:3 (kon.) | Fínsko – San Maríno 5:0 (kon.) | Nemecko – Rumunsko 8:0 (kon.)
Faerské ostrovy – Čierna Hora 1:0 (kon.) | Švédsko – Turecko 4:3 (kon.) | Grécko – Poľsko 3:1 (kon.)
Španielsko – Rakúsko 1:1 (kon.)
Fínsko
5:0 (2:0)
San Maríno
cz Utorok 09.09.2014, 18:00 • Wiklöf Holding Arena, Mariehamn, Finsko • Kvalifikácia na ME U21

S konstatováním, že Finsko bez potíží porazilo poměrem 5:0 San Marino v závěrečném zápase kvalifikační skupiny 1, kterou bezpečně vyhrála Anglie, se s Vámi loučí a hezký zbytek večera přeje Tomáš Lysý. (19:50:59)

Finové tak nakonec obsadí ve skupině druhé místo, ale mezi čtyři nejlepší týmy z druhých míst, jenž dostanou vstupenky do baráže o Mistrovství Evropy 2015 v České republice, se s největší pravděpodobností nedostanou.

ČK: 0-0.

Dnešní zápas byl od první do poslední minuty naprosto jasnou záležitostí. Již v osmé minutě se prosadil Tim Väyrynen. O šestnáct minut později přidal druhý gól domácích Sauli Väisänen. Ve druhém poločasu přidali Finové další tři branky. Postupně se prosadil sedmapadesáté minutě obránce Daniel O'Shaughnessy, o osm minut později Kimmo Hovi a populárního bůra vstřelil jedenáct minut před koncem Thomas Lam, který měl prsty v úvodních dvou gólech zápasu.

90+3

90+2
    Utkání se bez problémů dohrává, o vítězi je dávno rozhodnuto.

90+1
    Ve druhém poločase se nastaví tři minuty.

90
    Nastavený čas je zde.

89
    Po rohu Ojaly opět míří mimo Väyrynen, jemuž není souzeno vstřelit druhý gól zápasu.

89
    Roh Finů rozehraje Matias Ojala, který před sedmi minutami přišel na hřiště.

89
    Ještě před rohem Finska je tu třetí a poslední střídání hostí. Ze hřiště odchází kapitán Alessandro Golinucci, místo kterého okusí kvalifikační minuty Luca Ceccaroli.

88
    Rohový kop pro Seveřany.

87
    Krátce na to Berardi fauloval Kamaru a vysloužil si první žlutou kartu zápasu.

87
    Ale budou muset zbrzit, útok, protože Zanotti je faulován Rahimim.

86
    Do konce zápasu chybí něco kolem pěti minut a Finové se tlačí za další brankou.

86
    Obrovská příležitost domácích, kdy jeden z hráčů v modrobílém dresu netrefil branku.

85
    Finové během tří minut potřetí střídají, protože zu placu jde dnes také jeden gólových střelců Kimmo Hovi, který vsítil čtvrtý gól Seveřanů. Nahradí jej Nnaemeka Anyamele, africký Fin.

82
    Finové střídají hned dvakrát, ze hřiště odchází jednadvacetiletý Robin Lod, místo kterého vstupuje na zelený pažit stadionu na ostrově v Mariehamnu Youness Rahimi, který také rozhodně nemá pouze finský původ.

82
    Devatenáctiletý Matias Ojala nahradí na posledních zhruba devět minut dnes výborně hrajícího Thomase Lama, který dal pátý gól a měl prsty v úvodních dvou trefách svého týmu.

81
    Grandon fauloval, takže u míče budou znovu domácí, kteří chystají první střídání ve svém týmu.