Francúzsko – Island 1:1 (kon.) | Sev. Írsko – Srbsko 1:4 (kon.) | Taliansko – Cyprus 7:1 (kon.)
Izrael – S. Macedónsko 2:1 (kon.) | Portugalsko – Azerbajdžan 3:1 (kon.) | Arménsko – Bielorusko 2:1 (kon.)
Rusko – Andorra 5:0 (kon.) | Dánsko – Bulharsko 7:1 (kon.) | Litva – Wales 1:1 (kon.)
Moldavsko – Anglicko 0:3 (kon.) | Fínsko – San Maríno 5:0 (kon.) | Nemecko – Rumunsko 8:0 (kon.)
Faerské ostrovy – Čierna Hora 1:0 (kon.) | Švédsko – Turecko 4:3 (kon.) | Grécko – Poľsko 3:1 (kon.)
Španielsko – Rakúsko 1:1 (kon.)
Litva
1:1 (0:0)
Wales
cz Utorok 09.09.2014, 18:00 • Alytaus m. centrinis stadionas • Kvalifikácia na ME U21

Je tu konec posledního kvalifikačního zápasu o mistrovství Evropy hráčů do jednadvaceti let. Sledovali jsme pouze průměrné utkání, které dlouho směřovalo k bezbrankové remíze. To ale změnili v 81. minutě domácí, kteří se dostali Tamulevičiusem do vedení. Hosté ale nezůstali pozadu a v poslední minutě normální hrací doby srovnali na konečných 1:1. (19:53:39)

90+4

90+4
    Pokus o další útočný výpad domácích skončil nyní ofsajdem.

90+3
    K hlavičce z malého vápna se nyní dostal Verbickas, gólman Ward ale reflexivně zasáhl a míč zastavil.

90+1
    Domácí fotbalisté by pochopitelně rádi strhli vedení zpět na svou stranu, hosté jsou ale nyní v defenzivě pozorní.
    Lee EVANS - 1:1

90
    Wales právě vstřelil branku!
    A to se jim také v poslední minutě normální hrací doby vymstilo, když se po závaru ve vápně dostal k dorážce LEE EVANS, který srovnává na 1:1.

89
    Domácí se snaží držet balon, v posledních minutách se jim to ale moc nedaří.

87
    Zápas se dohrává v přeci jen trochu vyšším tempu, přesto to nevypadá, že bychom se dočkali nějakého dalšího gólu.

85
    Do další střelecké pozice se dostal domácí Birškys, gólman Ward ale tentokrát bez větších problémů zasáhl.

84
    Další minuty zápasu se hrají na polovině hostujícího celku. Litevci jsou samozřejmě plni elánu.

82
    Hosté jsou inkasovanou brankou hodně zaskočeni a musí se nadále bránit.
    Edvardas TAMULEVIČIUS - 1:0

81
    Litva právě vstřelila branku!
    A je tu přeci jen první gól v zápase. Domácí se dostali jako nic k útočné akci a šťastným střelcem vedoucího gólu je EDVARDAS TAMULEVIČIUS!

80
    Na balon si sáhl také brankář Ward, který musel krotit přihrávku od svých obránců.

79
    Po dlouhé době jsme viděli pokus o ohrožení brány. Střela Foxe byla ale nepovedená a mířila mimo.