Kazachstan – Lotyšsko 0:0 (kon.) | Azerbajdžan – Bulharsko 1:2 (kon.) | Česko – Holandsko 2:1 (kon.)
Island – Turecko 3:0 (kon.) | Andorra – Wales 1:2 (kon.) | Bosna – Cyprus 1:2 (kon.)
Chorvátsko – Malta 2:0 (kon.) | Nórsko – Taliansko 0:2 (kon.)
Andorra
1:2 (1:1)
Wales
cz Utorok 09.09.2014, 20:45 • Camp d’Esports del M.I. Consell General, Andorra la Vella (AND) • Kvalifikácia ME

Hlavní rozhodčí Vinčić ukončil dnešní utkání, ve kterém Andorra podlehla Walesu 1:2. Domácí tým šel do vedení už v 6. minutě, když Lima proměnil pokutový kop. Nicméně Wales se nevzdal a ve 22. minutě vyrovnal Bale na 1:1. Stejný hráč se trefil i v 83. minutě a rozhodl dnešní zápas, díky němu si Wales připisuje na své konto důležité 3 body. Andorra se dnes převážně bránila a spoléhala na rychlé brejky, ale do šancí se moc nedostávala. Nicméně hosté z Walesu si příliš moc šancí také nevypracovali, avšak podařilo se jim zvítězit a to je důležité. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc. (22:41:23)

90+7

90+5
    Faulovaný byl Bale, proti kterému se provinil Vales a rozhodčí mu udělil žlutou katu.

90+4
    Ramsey nemůže pokračovat ve hře, a tak ho na trávníku nahrazuje Huws.

90+3
    Po krátkém přerušení se pokračuje ve hře. Ramsey je ošetřován za postranní čarou.

90+2
    Hra je přerušena a na trávník už dorazila lékařská pomoc.

90+2
    Na hrací ploše zůstal ležet Ramsey, který se drží za kotník.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 6 minut.

89
    Zápas už se spíše pouze dohrává, hosté kombinují na vlastní polovině a kontrolují jednogólový náskok.

86
    Na poslední minuty se na hřiště dostane Sánchez, naopak hrací plochu opouští Ayala.

85
    Bale uvízl v ofsajdu, a tak útočná akce Walesu skončila.

85
    Faulovaný byl Ramsey, a tak budou hosté rozehrávat.

83
    Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Cristian Martínez, přichází Óscar Sonejee.
    Gareth BALE - 1:2

83
    Wales právě vstřelil branku!
    GARETH BALE si zopakoval volný přímý kop a provedl to opravdu skvěle. Ze své kopačky vyslal nádhernou střelu, která obletěla bránící zeď a zapadla mezi tři tyče. Brankář Pol neměl šanci inkasovanému gólu zabránit, protože BALE to provedl technicky a na jedničku.

81
    Bale rozehrál dřív, než zazněla píšťalka sudího a vyfasoval žlutou kartu.

80
    Útočná akce Walesu byla zastavena, ale bylo to s faulem a hosté dostanou výhodu standardní situace. Proti pravidlům se provinil Lima.