Girona – Tenerife 1:0 (po pen.) | Alavés – Osasuna 2:0 (po pr.)
Deportivo Alavés
2:0 (0:0)
Osasuna Pamplona
cz Utorok 09.09.2014, 22:00 • Estadio de Mendizorroza, Vitoria-Gasteiz • Španielsky pohár

To je ode mne pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších utkání se těším napočtenou. (00:48:09)

Po bezbrankových 105 minutách přišlo rozuzlení. Když to vypadlo, že by utkání mohlo dospět do penaltového rozstřelu, tak se zbytečným zákrokem na Despotoviće nechal po druhé žluté poslat do sprch Unai García. To běželea 111. minuta. Za 4 minuty kopali domácí roh. Santamaría si ještě se střelou z hranice vápna dokázal poradit, ale proti dorážce Sangalliho byl krátký. Za další dvě minuty se Despotović vyhnul ofsajdové pasti a pelášil sám na hostujícího brankáře, kterého tváří v tvář pokořil. Tím de facto posunul Deportivo Alavés do dalšího kola.

120+2

120+1
    Hlavní sudí pro jistotu přidá ještě jednu minutku.

120
    Ještě jedna minuta zbývá do konce utkání, které pro sebe rozhodlo domácí Deportivo.

119
    Domácí se snaží držet míč co nejdále od své branky.
    Ranko DESPOTOVIĆ - 2:0

117
    Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
    Je definitivně rozhodnuto. Sangalli vybojoval míč, otočil se a uviděl volného RANKA DESPOTOVIĆE, který se vyhnul ofsajd systému a tváří v tvář hostujícímu brankáři nezaváhal.
    Marco SANGALLI - 1:0

115
    Rohový kop nejprve hosté odvrátili na hranici vápna, kde do míče práskl Einar, jeho střelu ještě Santamaría zastavil těsně před brankovou čárou, ale na dorážku MARCA SANGALLIHO byl krátký.

114
    Domácí se už blíží, ale stále hostující obrana ještě odolává, další roh Deportiva.

113
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází José García, přichází Miguel Flaño.

111
    Unai García zbytečně zezadu sundal Despotoviće a vidí druhou žlutou kartu, což znamená, že může odejít pod sprchy. Domácí budou hrát přesilovku, uvidíme, zdali se jim ji podaří využít.

111
    Přímý kop se ve vápně dostal až na kopačku Manu Garcíi, který se na malém vápně musel otočit, a proto míč mezi tři tyče nenasměroval.

110
    Hlavičkovanou Castilla s Llamasem nedovoleným zákrokem přerušil Roberto Torres.

109
    Hosty naopak brzdí ofsajdové postavení Manuela.

108
    Drobný faul hostů před půlící čárou. Domácí mohou pokračovat v útoku od místa přestupku.

107
    Juli spěchal za míčem, jenž letěl z pravé strany na jeho levou přes pokutové území Osasuny. Dráhu letu přečetl i brankář Santamaría a pro míč si vyběhl.

106
    Začalo druhé prodloužení.

I první nastavení branku nepřineslo. Oba týmy hrají ze zajištěné obrany a vypadá to, že se dočkáme penaltového rozstřelu. I když na začátku prodloužení to tak nevypadlo. To se hrál otevřený fotbal nahoru-dolů.