Žižkov – Varnsdorf 3:0 (kon.) | Kolín – Sokolov 1:4 (kon.)
FK Varnsdorf
cz Nedeľa 24.08.2014, 10:15FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

40
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Domácí pět minut před půlí vedou už 3:0! Po rohovém kopu se míč dostal na velké vápno ke ZDEŇKU FOLPRECHTOVI, jeho střelu ve vápně přizvedl jeden z varnsdorfských obránců a padající gólman Porcal neměl šanci dosáhnout na balon, mířící pod břevno.

22
    Krásná akce domácí Viktorie! Podrazký překvapivě rozehrál přímý kop po zemi, na pravou stranu vápna si naběhl RADEK VOLTR a křížnou střelou přesně do šibenice překonal gólmana Porcala.

11
    Žižkov se nakonec ale ještě v končící 11. minutě branky dočkal! Tečovaný centr z rohového kopu propadl na malé vápno ke ZDEŇKU FOLPRECHTOVI a ten ho pohotově posílá do sítě.