Zwolle – Arnhem 2:1 (kon.) | Feyenoord – Utrecht 1:2 (kon.) | Breda – Twente 1:1 (kon.)
Den Haag – Groningen 3:0 (kon.) | Amsterdam – Eindhoven 1:3 (kon.)
NAC Breda
1:1 (0:1)
FC Twente
cz Nedeľa 24.08.2014, 14:30 • Rat Verlegh Stadion, Breda • Holandská Eredivisie

To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek nedělního odpoledne! (16:30:38)
    Konec.

Je dobojováno! Utkání končí remízou 1:1. V první půli bylo lepším mužstvem Twente a v 17. minutě se také ujalo vedení gólem Castaignose. V 55. minutě byl však po druhé žluté kartě vyloučen hostující kapitán Bjelland a Breda si v přesilovce vytvořila drtivý tlak. Vyrovnání se ale domácí dočkali až v nastaveném čase. Breukers ve vápně fauloval Tighadouiniho a nařízenou penaltu proměnil sám postižený. I čtvrtý zápas Twente v této sezóně tak končí remízou, to Breda si do tabulky Eredivisie připisuje teprve druhý bod.

90+4

90+3
    Domácí se ještě snaží strhnout vítězství na svou stranu, ale už nemají moc času.

90+2
    Rozhodčí nastaví celkem čtyři minuty. Zbývají tedy dvě.
    Adnane TIGHADOUINI - 1:1

90+2
    Breda právě vstřelila branku!
    Míč si na značku pokutového kopu postavil ADNANE TIGHADOUINI a střelou do horního rohu vyrovnává! Marsman skočil na správnou stranu, ale neměl šanci zasáhnout – 1:1.
    Penaltový zákrok

90+1
    Žlutou kartu dostává Breukers (FC Twente).

90+1
    Tighadouini vnikl do pokutového území a byl podražen Breukersem. Penalta!

90+1
    Penalta pro domácí!

90
    Hostující gólman Marsman vidí žlutou kartu za zdržování.

90
    Centrovaný míč propadl až na zadní tyč, kde byl Hooi. Ten se svou možností naložil mizerně a hostujícího gólmana vůbec neohrozil.

89
    Bredě se již nepříjemně krátí čas, Twente se naopak blíží ke svému prvnímu vítězství v novém ročníku.

88
    Hostující dvojice Mochtar – Koppers teď šetřila cenný čas na útočné polovině. Vybojovala dokonce vhazování, ale nyní už mají míč opět domácí.

87
    Od lajny si až do střelecké pozice s míčem seběhl Matič. Marsman jeho přízemní pokus kryje.

86
    Z pravé strany centroval Hooi, míč končí pouze na hlavě jednoho z hostujících obránců.

85
    Hráči Bredy se opravdu snaží, touží po bodu, ale jejich akcím stále něco schází.

83
    Hosté přežili rohový kop Bredy. Následně míč vracel do vápna Tighadouini, ale ani z toho nic nebylo.