Hull City – Stoke City 1:1 (kon.) | Tottenham – QPR 4:0 (kon.) | Sunderland – Manchester United 1:1 (kon.)
Hull City AFC
1:1 (1:0)
Stoke City FC
Nedeľa 24.08.2014, 14:30 • KC Stadium, Hull, Anglicko • Anglická Premier League

Rohový kop sa ani nevykonal, pretože hlavný rozhodca ukončil toto stretnutie. Stretnutie poznačila červená karta pre domácich, ktorú v 14.minúte obdržal Chester. Pred polčasovou prestávkou sa presadil Jelavic a domáci tak viedli 1:0. Tlak hostí vyústil do gólu v 84.minúte, keď Shawcross s prispením šťastia a s pomocou bránkovej technolódie vyrovnal. Tímy sa tak rozišli po nerozhodnej remíze 1:1 a pripísali si do tabuľky po jednom bode.

To je odo mňa všetko. Prajem vám príjemný zvyšok dňa. (16:25:09)

90+4

90+4
    Elmohamady naviedol loptu na stred, vystrelil a brankár Begovič vyrazil loptu na roh.

90+4
    Stoke City to stále skúša dlhými nákopmi na Croucha. Lopta je však teraz ďaleko od brány Hull City, odkopol ju jeden z obrancov.

90+3
    Center Krkiča smeroval na McGregora, ktorý loptu už poslal do hry.

90+2
    Hostia majú tlak, McShane odkopáva loptu ďaleko od brány.

90
    Hlavný rozhodca Jonathan Moss nadstavil 4 minúty!

90
    Peter Crouch bol mimo hry, a domáci sa nikam nebudú ponáhľať s rozohrávkou.

89
    Huddlestone ho rozohral nakrátko s Boydom, avšak dopustil sa útočného faulu a loptu do hry pošle brankár Begovič.

88
    Loptu si na chvíľu užijú domáci, ktorý hrajú v desiatich mužoch. Rohový kop pre domácich.

87
    Stoke City búši do súpera a snaží sa o otočenie skóre.

85
    Gólu predchádzalo vhadzovanie hostí, ktoré mali vykonávať hráči domácich. Pieters sa však nepriznal, že sa lopty dotkol ako posledný, a to prinieslo gól v sieti Hull City.
    SHAWCROSS - 1:1

84
    Stoke City FC dalo gól!
    Bojan centroval do ohňa, strieľal jeden z hráčov Stoke City. McGregor vytesnil loptu na tyč, dorážal kapitán SHAWCROSS, ktorého strela (nestrela) skončila so šťastím za bránkovou čiarou. Najprv trafil brankára, potom lopta orazila tyč a nakoniec za dokotúľala za bránkovú čiaru. Rozhodca si skontroloval hodinky a gól uznal.

83
    Crouch si center spracoval na prsia a následne mieril 3 metre vedľa brány. Hostia tlačia čoraz viac a domáci ich musia ubrániť.

82
    Jediný strelec gólu Nikica Jelavič končí v dnešnom stretnutí. Pomôcť brániť prichádza Boyd.

81
    Bojan Krkič taktiež skúšal šťastie, jeho strela bola zblokovaná a McGregor s ňou nemal najmenší problém.