Bochum – Stuttgart 2:0 (kon.) | Stuttgarter Kickers – Dortmund 1:4 (kon.) | Homburg – Mönchengladbach 1:3 (kon.)
FT Braunschweig – Kolín nad Rýnom 0:4 (kon.) | Walldorf – Hannover 1:3 (kon.) | Vik. Köln – Hertha 2:4 (kon.)

Köln právě vstřelil branku!
    Znovu se ukázalo, že domácím zadákům dělají dlouhé nákopy obrovské problémy. Za obranu si tentokrát zaběhl SIMON ZOLLER, jenž bezchybnou technickou střelou víceméně napodobil trefu, kterou před několika minutami zaznamenal Matthias Lehmann.

84
    Střídání v týmu FT Braunschweig: ze hřiště odchází Aaron Samawatie, přichází Jan-Philipp Walther.

69
    Střídání v týmu 1. FC Köln: ze hřiště odchází Matthias Lehmann, přichází Kevin Vogt.

69
    Střídání v týmu 1. FC Köln: ze hřiště odchází Adam Matuszczyk, přichází Yannick Gerhardt.

68
    Střídání v týmu FT Braunschweig: ze hřiště odchází Julian Eggers, přichází Adrian Morton.

63
    Z poklidné kombinace hostů vyplynula třetí branka! Maroh nakopl míč vpřed, kde Lührs podběhl míč, pro který si došel MATTHIAS LEHMANN, jehož lob skončil za zády bezmocného Recka.

62
    Střídání v týmu 1. FC Köln: ze hřiště odchází Anthony Ujah, přichází Simon Zoller.

61
    Střídání v týmu FT Braunschweig: ze hřiště odchází Stefan Riedel, přichází Rick Kaupert.

58
    Fabian Krüger nekompromisně povalil Lehmanna a zaslouženě inkasuje od hlavního rozhodčího žlutou kartu.

52
    Ve dvaapadesáté minutě utkání je hostující náskok už dvoubrankový. ANTHONY UJAH v šestnáctce posadil na zadek Krügera a tvrdou střelou pod horní tyč nedal Reckovi žádnou šanci.

46
    Na úvodní gól jsme ve druhé půli nečekali ani šedesát vteřin! ANTHONY UJAH si výborně naběhl na přihrávku Osaka a nekompromisně přehodil vyběhnuvšího gólmana Recka.

44
    Matthias Lehmann zezadu atakoval Dominika Frankeho a dostává úvodní žlutou kartu v celém zápase. Braunschweig má navíc výhodu přímého kopu.

39
    Daniel Halfar svými pohyby oklamal obránce a poté vystřelil k zadní tyči, kterou netrefil jen o několik centimetrů!

29
    Ve velké šanci se náhle zjevil Pawel Olkowski, jenž prchl všem obráncům a zakončoval ze čtrnácti metrů. Daniel Reck byl ale opět připraven a nohou míč vyrazil.

3
    O pár chvil později byl Ujah v další gólovce, jenomže nigerijský útočník ani nadvakrát nedokázal překonat dezorientovaného Recka, jenž vyrazil míč na rohový kop.

2
    Hosté hned od úvodu okupují šestnáctku soupeře a byla z toho obrovská šance! Hector z levé strany nacentroval a Ujah hlavičkoval do břevna!