Ottawa – NY Islanders 1:2 (kon.) | Detroit – Boston 3:2 (kon.) | Anaheim – Edmonton 3:2 (kon.)

Anaheim právě vstřelil branku!
    Domácí otáčejí zápas! Perry po levém křídle nabruslil do útočné třetiny, předal do tandemu a FRANCOIS BEAUCHEMIN procedil svůj příklep skrz Fastha! 81 sekund před koncem třetí třetiny jsou Ducks poprvé v zápase ve vedení! Asistence: Corey Perry, Ryan Getzlaf.

51:25
    A je vyrovnáno! Zdánlivě nevinné nahození Robidase od modré čáry šikovně tečoval opět COREY PERRY mimo dosah gólmana a rozjásal Honda Center. Asistence: Stephane Robidas.

43:28
    Ducks z protiútoku snižují! Andersen právě svým vynikajícím zákrokem založil brejk, který zakončil COREY PERRY z mezikruží přesnou ranou na vyrážečku a svým 40. gólem v sezóně vrací zápasu zdánlivě ztracený náboj. Asistence: Matt Beleskey, Frederik Andersen.

42:51
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Vedení Oilers je již dvoubrankové! Rychlou akci do rozhozené obrany táhl po levém křídle Hall a přihrávkou před brankoviště skvěle našel najetého JORDANA EBERLEHO, který jen nastavil hůl a trefil pod víko. Asistence: Taylor Hall, Ryan Nugent-Hopkins.

36:04
    První gól si nakonec připisují hosté a využívají přesilovku! Obránce PHILIP LARSEN sjížděl s pukem podél mantinelu, nevěděl, komu přihrát, tak využil vynikajícího stínění Smytha a podél něj dokonale trefil bližší šibenici. Lépe to skutečně nešlo. Asistence: Martin Marinčin, David Perron.

Libor Štěpán

Góly a asistencie: 44. Perry (Beleskey, Andersen), 52. Perry (Robidas), 59. Beauchemin (Perry, Getzlaf) – 37. Larsen (Marinčin, Perron), 43. Eberle (Hall, Nugent-Hopkins)

Anaheim Ducks: Andersen (Hiller) – Lovejoy, Lindholm, Beauchemin, Robidas, Sbisa, Allen – Perry, Getzlaf, Bonino – Palmieri, Perreault, Maroon – Silfverberg, Koivu, Cogliano – Selänne, Rakell, Beleskey.
    Edmonton Oilers: Fasth (Scrivens) – Schultz, Klefbom, Petry, Marinčin, Bělov, Fraser – Eberle, Nugent-Hopkins, Hall – Perron, Gagner, Lander – Pitlick, Gordon, Smyth – Larsen, Acton, Hendricks.

Rozhodca: L'Ecuyer, Watson – Grandt, Sericolo

Diváci: 17 174