Ottawa – NY Islanders 1:2 (kon.) | Detroit – Boston 3:2 (kon.) | Anaheim – Edmonton 3:2 (kon.)
LA Kings – Arizona 4:0 (kon.)
Anaheim Ducks
3:2 (0:0, 0:1, 3:1)
Edmonton Oilers
cz Štvrtok 03.04.2014, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

55:52
    Přesilovkou šanci dostávají ve třetí třetině i hosté. Beleskey ve středním pásmu zasáhl holí do obličeje Klefboma.

53:22
    Anaheim dostává velkou šanci k dokonalému otočení zápasu! Ryan Smyth zezadu poslal na mantinel Sbisu a za vražení na hrazení dostává 2 minuty.

45:11
    Ve stejný čas jsou vyloučeni právě Cogliano a Marinčin za šarvátku po přerušení hry. Hostujícímu obránci se nelíbil důraz domácího útočníka před brankou. 2 minuty hrubost a již podruhé dnes uvidíme hru 4 na 4.

34:09
    Perreault přehnal napadání v útočném pásmu a za podražení dostává 2 minuty.

32:37
    Před domácí střídačkou se drobně nepohodli Sbisa s Hendricksem a dostávají oba 2 minuty za hrubost. Bude se pokračovat 4 na 4.

29:32
    Petry si povodil na útočné modré Palmieriho, ten ho zezadu zahákoval a první přesilovky se tak dočkal i Edmonton.

17:15
    Gagner v souboji u mantinelu zahákoval odjíždějícího Getzlafa. Druhá přesilovka domácích.

12:55
    V ponechané výhodě se do sebe ručně pustili Beleskey a Acton. Beleskey vyhrál na body. Právě souboj této dvojice vedl k faulu hostujícího hráče. Acton tak dostává krom klasické pětky za bitku ještě 2 minuty za držení a Anaheim má k dispozici první přesilovku zápasu.

Libor Štěpán

Góly a asistencie: 44. Perry (Beleskey, Andersen), 52. Perry (Robidas), 59. Beauchemin (Perry, Getzlaf) – 37. Larsen (Marinčin, Perron), 43. Eberle (Hall, Nugent-Hopkins)

Anaheim Ducks: Andersen (Hiller) – Lovejoy, Lindholm, Beauchemin, Robidas, Sbisa, Allen – Perry, Getzlaf, Bonino – Palmieri, Perreault, Maroon – Silfverberg, Koivu, Cogliano – Selänne, Rakell, Beleskey.
    Edmonton Oilers: Fasth (Scrivens) – Schultz, Klefbom, Petry, Marinčin, Bělov, Fraser – Eberle, Nugent-Hopkins, Hall – Perron, Gagner, Lander – Pitlick, Gordon, Smyth – Larsen, Acton, Hendricks.

Rozhodca: L'Ecuyer, Watson – Grandt, Sericolo

Diváci: 17 174