Žilina – Košice 1:4 (kon.) | Topoľčany – B. Bystrica 1:6 (kon.) | Skalica – Trenčín 4:5 (po pr.)
Lipt. Mikuláš – HC Slovan 3:1 (kon.)
HC Topoľčany
1:6 (0:0, 0:2, 1:4)
HC MONACObet Banská Bystrica
Streda 05.03.2014, 15:30 • Zimný štadión Topoľčany • Hokejová extraliga juniorov play-off

57:27
    Na ľade sa strhla potýčka medzi Piterkom a Mackom domáci hráč z toho obišiel s 2 minútami za hrubosť a hosťujúci inkasoval 2 + 2 minúty za hrubosť.

54:50
    Ďalšiu presilovku tentokrát už celú si zahrajú hostia, 2 minúty za podrazenie si odpyká Juraj Gašparovič.

48:52
    Hostia hrali počas celej oslabovky aktívne a mali puk na svojích hokejkách frustrovaný domáci ich dokázali zastaviť iba faulom, 2 minúty za hákovanie si odpyká Martin Žitňanský.

47:40
    Po buly v strednom pásme sa do šance dostával Záhorský, Pavol Tarabík ho dokázal zastaviť iba nedovoleným zákrokom a tak si odsedí dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

25:42
    Topoľčany si zahrajú už druhú presilovú hru pretože hákovaním sa previnil Patrik Jánovský.

04:04
    Prvým vylúčeným hráčom zápasu je Matej Kovalík za sekanie.

Danny

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Topoľčany. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 60. A.Grman (Gašparovič) – 21. Gašpar (Kovalík), 22. Róth (Dolník, Valent), 46. Dolník (Róth), 47. Ramaj (Huňa), 57. Róth (Valent), 57. Ambroz (Výhonský, Ramaj)

HC Topoľčany: Halo – Belianský("C"), A.Grman, M.Grman, Piterka, Petrek, Žitňanský – Gašparovič, Šťastný, Laššo – Szalay, Záhorský, F.Hudec – Rufati, Rzepecki, J.Hudec
    HC MONACObet Banská Bystrica: Sabol – Lunter, Jánovský, Ramaj, Rosandič, Mikuš, Tarabík, J.Predajnianský – Huňa, Gašpar, Valent, Róth, Surový, Macko, Kovalík, Ferleťák, M.Predajnianský, Výhonský, Ambróz

Rozhodca: Píšťanský – Danko, Žák