Žilina – Košice 1:4 (kon.) | Topoľčany – B. Bystrica 1:6 (kon.) | Skalica – Trenčín 4:5 (po pr.)
Lipt. Mikuláš – HC Slovan 3:1 (kon.)
HC Topoľčany
1:6 (0:0, 0:2, 1:4)
HC MONACObet Banská Bystrica
Streda 05.03.2014, 15:30 • Zimný štadión Topoľčany • Hokejová extraliga juniorov play-off

A je to za nami! Hostia tento zápas zaslúžene vyhrali a keďže to bol už tretí víťazný zápas tohto mužstva v tejto sérii hladko postupujú do ďalšieho kola playoff. To je odomňa na dnes aj na túto sezónu z tohto štadiónu všetko ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (17:34:31)

60:00

59:24
    Topoľčany dali gól!

V poslednej minúte dali domáci aspoň čestný gól potom čo využili presilovku. Gašparovič spoza brány prihral ADAMOVI GRMANOVI a ten spred brány zakončil priamo pod Sabolovu lapačku. Asistencia: Juraj Gašparovič.

58:54
    Petrek nabil F.Hudecovi na strelu z prvej tomu však puk na čepel dobre nesadol a tak strela letela iba kdesi do rohu klziska.

58:24
    Szalay sa pokúsil presadiť sám obišiel jedného obrancu ale druhý ho zastavil dobrou hrou telom.

57:38
    Domáci hráči sú v závere zápasu nervózny keďže vedia, že hrajú posledné minúty svojej sezońy.

57:27
    Na ľade sa strhla potýčka medzi Piterkom a Mackom domáci hráč z toho obišiel s 2 minútami za hrubosť a hosťujúci inkasoval 2 + 2 minúty za hrubosť.

56:54
    Banská Bystrica dala gól!

Toto už je debakel. Hostia prvé prečíslenie nevyužili, ale získali puk späť na svoje hokejky Výhonský prihral MARTINOVI AMBROZOVI a ten zakončil do prázdnej brány. Asistencie: Alex Výhonský, Mário Ramaj.

56:20

Hostia nakoniec presilovku využili. Valent prihral rozbehnutému Róthovi na modrú ten prekorčuloval obranu a blafakovým zakončením namieril Halovi priamo pomedzi betóny. Asistencie: Peter Valent.

55:37
    Lunter to vzal na seba, dostal sa síce k zakončeniu ale z bodu na vhadzovanie Hala neprekonal.

54:59
    Ihneď po buly sa Topoľčany oslobodzujú nakoľko Belianský vyhodil puk cez všetky čiary.

54:50
    Ďalšiu presilovku tentokrát už celú si zahrajú hostia, 2 minúty za podrazenie si odpyká Juraj Gašparovič.

53:57
    Ramajove nahodenie tečoval Huňa a puk preletel iba tesne okolo brány.

53:37
    M.Predajnianský prenechal puk Ambrozovi ten okamžite vystrelil ale trafil iba M.Grmana.

52:41
    Dolník uvoľnil Rótha ale tomu sa strela nepodarila a bránu minul.

51:42
    Bystričania hrajú maximálne uvoľnene a aj vo väčších šancach nestrieľajú a hľadajú lepšie postaveného spoluhráča teraz to predviedli Ambroz s M.Predajnianským.

50:52
    Na tretí krát sa to už Halovi nepodarilo prihral iba Jánovskému na modrú a mal čo robiť aby sa stihol vrátiť do brány a zastaviť jeho strelu.

50:52
    Domáci v plnom počte.

50:24
    Domáci sa dobre bránia dva krát puk cez všetky čiary vyhodil ich vlastný brankár.

Danny

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Topoľčany. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 60. A.Grman (Gašparovič) – 21. Gašpar (Kovalík), 22. Róth (Dolník, Valent), 46. Dolník (Róth), 47. Ramaj (Huňa), 57. Róth (Valent), 57. Ambroz (Výhonský, Ramaj)

HC Topoľčany: Halo – Belianský("C"), A.Grman, M.Grman, Piterka, Petrek, Žitňanský – Gašparovič, Šťastný, Laššo – Szalay, Záhorský, F.Hudec – Rufati, Rzepecki, J.Hudec
    HC MONACObet Banská Bystrica: Sabol – Lunter, Jánovský, Ramaj, Rosandič, Mikuš, Tarabík, J.Predajnianský – Huňa, Gašpar, Valent, Róth, Surový, Macko, Kovalík, Ferleťák, M.Predajnianský, Výhonský, Ambróz

Rozhodca: Píšťanský – Danko, Žák