Freiburg – Augsburg 2:4 (kon.) | Hamburger – Dortmund 3:0 (kon.) | Mönchengladbach – Hoffenheim 2:2 (kon.)
Norimberk – Braunschweig 2:1 (kon.) | Stuttgart – Hertha 1:2 (kon.) | Wolfsburg – Leverkusen 3:1 (kon.)
1. FC Norimberk
2:1 (0:1)
Eintracht Braunschweig
Sobota 22.02.2014, 15:30 • Grundig-Stadion • Nemecká Bundesliga

78
    Ide o dvojité striedanie, zápas končí aj pre Nielsena, toho vymení Ademi.

78
    V 78. minúte prichádza prvé striedanie hostí, na trávnik vybieha Vrančić, ktorý na ihrisku nahradí Pfitznera.

69
    Kiyotake po nepremenej penalte odchádza z hracej plochy, na jeho miesto príde Pogatetz.

46
    Počas prestávky došlo k jednej zmene v zostave domáceho tímu, na druhú polovicu zápasu už nenastúpi Hloušek, na trávniku ho nahradí Pekhart.

34
    Domáci tréner okamžite reaguje na udelenie červenej karty, prichádza prvé striedanie v zápase, z ihriska odchádza Gebhart, na jeho miesto príde Petrak.

Andrej Marienka

Góly: 46. Kiyotake, 48. Pekhart – 35. Kumbela

Karty:   23. Angha (NRM), 39. Schäfer (NRM), 42. Plattenhardt (NRM), 79. Pinola (NRM) – 67. Reichel (EBR), 71. Pfitzner (EBR)   32. Nilsson (NRM)

Nepremenená penalta: 68. Kiyotake (NRM), brankár Petkovic zneškodnil – 41. Kumbela (EBR), brankár Schäfer zneškodnil, 63. Bičakčić (EBR), brankár Schäfer zneškodnil

1. FC Norimberk: Schäfer – Angha, Nilsson, Pinola, Plattenhardt – Gebhart, Feulner, Frantz, Kijotake, Hloušek – Drmić.
    Náhradníci: Rakovsky – Pogatetz, Dabanlı, Petrák, Mak, Campaña, Pekhart

Eintracht Braunschweig: Petković – Kessel, Bičakčić, Correia, Reichel – Pfitzner, Theuerkauf, Boland – Hochscheidt, Kumbela, Nielsen
    Náhradníci: Later – Henn, Doğan, Washausen, Vrančić, Kratz, Ademi

Rozhodca: Siebert – Salver, Seidel