Spišská N. Ves – Bardejov 4:5 (kon.) | Prešov – Trnava 0:1 (0:1 po s.n.) | Michalovce – Detva 3:8 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
3:8 (3:2, 0:3, 0:3)
HK DOXXbet Detva
Streda 19.02.2014, 17:00 • ZŠ Michalovce. • TIPOS Slovenská hokejová liga play-off

Skončilo sa veľmi zaujímavé stretnutie. Najprv v 9.minúte viedli už domáci 3:0, ale hostia predviedli fantastický obrat a zápas vyhrali 8:3! Domáci tak stratili možnosť vyhrať túto sériu play-off doma a tak sa o víťazovi rozhodne v Detve. Zápas sa niesol aj v ostrom poňatí, často sa vyučovalo a dokonca, boli udelené aj 3 tresty do konca zápasu. (19:29:48)

60:00

56:40
    Maroš Goga (Detva) – do konca zápasu za nešportové správanie.

54:07
    Vylúčenie na strane domácich – Richard Šechný do konca zápasu za nešportové správanie, dvojminútový trest pre hostí za nešportové správanie za funkcionárov družstva.

52:00
    Detva dala gól!

Hostia využívajú tretiu presilovku z troch! Dnes im skutočne všetko vychádza, už za prehratého stavu 3:0 hneď v úvode dokázali otočiť stav stretnutia na 3:8 ! Autorom tohto gólu je MISLAV ROSANDIČ.
    Asistencia : Marek Hataš, Kamil Mahdalík.

51:23
    Tomáš Petro (Michalovce) – 2 minúty za podrazenie.

48:08

Hostia presilovku rýchlo využívajú a vedú tak v zápase 7:3! Autorom gólu je MAROŠ GOGA.
    Bez asistencie.

47:31
    Milan Drotár (Michalovce) – 2 minúty + do konca zápasu za napadnutie.

46:03

Hostia sa dostávajú už do troj-gólového vedenia a dostávajú sa už na koňa. Autorom gólu je IVAN ZORVAN.
    Asistencia : Branislav Srnka, Vladimír Dolník.

43:55
    Filip Orčík (Detva) – 2 minúty za hru s vysokou hokejkou.

40:01

Tri góly dala v tejto tretine Detva dostáva sa tak do vedenia 5:3. Zaujímavý vývoj zápas, uvidíme, či nás tento zápas ešte niečím prekvapí.

40:00

38:28

Krátko po góle, ktorý poslal Detvu do vedenia sa hosťom podarilo dať ďalší gól a dostávajú sa tak do dvoj-gólového vedenia! Autorom gólu je JURAJ PETRO. Kto by to bol povedal, že domáci potom, čo v 8.minúte viedli 3:0 budú na konci druhej tretiny prehrávať 5:3.
    Asistencia : Maroš Goga, Branislav Srnka.

36:19

Niečo neuveriteľné teraz musia prežívať diváci na štadióne v Michalovciach. Detva dokázala za nepriaznivého stavu 0:3 otočiť na 4:3 pre nich! Autorom gólu, ktorý posiela hostí do vedenia je BRANISLAV SRNKA.
    Asistencia : Mislav Rosandič, Juraj Petro.

32:15
    Dvojminútový trest pre hráčku lavicu Detvy za nešportové správanie sa funkcionárov družstva.

22:06

Neuveriteľne dramatický zápas pokračuje! Hostia hneď v úvode dávajú gól na 3:3 a dokázali tak už z 3:0 vyrovnať na 3:3! Autorom gólu je MAREK HATAŠ.
    Asistencia : Juraj Petro.

20:01

Miroslav Revaj

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DOXXbet Detva. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 5. Takáč (Šechný), 8. Palovčík (Takáč, Jarkovič), 9. Majerník (Kubiš) – 11. Graham (Fekiač), 18. Fekiač (Graham, Zovran), 23. Hataš (Petro), 37. Srnka (Rosandič, Petro), 39. Petro (Goga, Srnka), 47. Zorvan (Srnka, Dolník), 49. Goga (bez asistencie), 52. Rosandič (Hataš, Mahdalík)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Fedor – Kubát, Šeliga, Drotár, Šeliga, Šechný – Palovčík, Urban, Jankovič, Stríž, Takáč – Pástor, Žemba, Cmorej, Čavrk, Linet – Majerník, Kubiš, Čížek, Banovský.
    HK DOXXbet Detva: Orčík – Goga, Hataš, Srnka, Petro – Neumann, Pač, Fekiač, Buda – Hegyi, Mahdalík, Žilka, Styk, Teper – Zorvan, Tóth, Jánošík, Németh, Dolník, Graham

Rozhodca: Konc – Sčensný, Gavalier.