Poprad – Topoľčany 2:4 (kon.) | Žilina – Spišská N. Ves 7:1 (kon.)
MsHK Žilina
7:1 (2:1, 4:0, 1:0)
HK Spišská Nová Ves
Streda 19.02.2014, 14:00 • ZŠ Žilina. • Extraliga juniorov

V tretej tretine pridali domáci ešte jeden gól a po jednoznačnom výkone a výsledku 7:1 zápas vyhrali. (16:21:08)

60:00

59:43
    Jakub Niník (Žilina) – 2 minúty za vyhodenie puku.

59:06
    Žilina dala gól!

Domáci v samom závere zápasu ešte pridávajú jeden gól a to keď sa z trestného strieľanie presadil LUKÁŠ HRUŠÍK.

52:22
    Rudolf Janovčík (S.N.V.) – 2 minúty za hákovanie.

49:36
    Miloš Zakopjan (S.N.V.) – 2 minúty za podrazenie.

43:53
    Tomáš Vrana (S.N.V.) – 2 minúty za sekanie.

40:01

Druhá tretina vyšla domácim na výbornú, keď sa im podarilo dať až 4 góly a po druhej tretine tak vedú už 6:1!

40:00

39:12

Tesne pred koncom druhej tretiny pridávajú domáci ďalší gól a to už je pre hostí poriadny debakel, stav stretnutia je 6:1! Autorom gólu je TOMÁŠ ČIČALA.
    Asistencia : Michal Solar.

33:51
    Jakub Niník (Žilina) – 2 minúty za hákovanie.

33:55

Domáci sa gólovo rozbehli a po góle RASTISLAV SLOTA je stav stretnutia 5:1!
    Asistencia : Lukáš Hrušík.

27:36

Domáci odskakujú hosťom už na rozdiel troch gólov! Úspešným strelcom je PATRIK HOLÁK.
    Asistencia : Lukáš Hrušík, Milan Dolinajec.

25:44

Domáci zvyšujú na 3:1 gólom LUKÁŠ HRUŠÍK.
    Asistencia : Rastislav Slota.

20:01

Po prvej tretine sú vo vedení domáci juniori po góloch Michaleka a Holáka. Za hostí sa trafil Gonda.

20:00
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Tomáš Fiala

Miroslav Revaj

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 3. Michalek (Teubner, Piják), 12. Holák (Dolinajec), 26. Hrušík (Slota), 28. Holák (Hrušík, Dolinajec), 34. Slota (Hrušík), 40. Čičala (Solar), 60. Hrušík (trestné strieľanie) – 5. Gonda (Šmelko, Lesňák)

MsHK Žilina: Buliš – Rehák, Solar, Bajaník, Klačko, Čičala – Dolinajec, Prášek, Slota, Holák, Hrušík – Michalek, Piják, Teubner, Niník, Gálik – Rovner.
    HK Spišská Nová Ves: Strmeň – Osuský, Lesňák, Zwick, Drozd – Gonda, Hamrák, Vrana – Zakopjan, Bednár, Šmelko, Dzurilla, Findura.

Rozhodca: Lokšík – Drblík, Lajčiak.