Mladá Boleslav – Třebíč 4:1 (kon.) | Ústí n/L – Šumperk 8:2 (kon.) | Most – Kadaň 1:2 (kon.)
Benátky n/J – Litoměřice 2:3 (1:2 po s.n.) | Jihlava – Beroun 4:3 (kon.) | Havířov – Motor ČB 2:3 (po pr.)
Olomouc – Havlíčkův Brod 11:0 (kon.)
AZ Havířov
2:3 (0:0, 0:0, 2:2 - 0:1)
Banes Motor České Budějovice
cz Streda 19.02.2014, 18:00 • K&K PNEU Aréna Havířov • 1. liga (ČR)

Z Havířova se s vámi loučí Josef Nudera. U dalším on-line přenosů nepočtenou. (20:16:37)

AZ Havířov si tak zahraje play-off s celkem Jihlavy. Třebíč bude hrát s Havlíčkovým Brodem.

Utkání tedy končí vítězstvím hostů z Budějovic. Ti sice ztratili dvoubrankové vedení, ale v prodloužení měli šětstí a šli si za ziskem bodů. Jednalo se o pěkné utkání, které nám vše důležité nabídlo až ve třetí třetině a v prodloužení.

63:14
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    JAROSLAV KASÍK dokázal puk dostat do branky po takové nenápadné akci, která zamrazila celý stadion. Puk tam dojel i s Danečkem. To byl tlak na brankovišti, ale kdo ví, jak se tam puk dostal.
    Asistence: David Kuchejda.

63:14
    Tak teď se bude asi diskutovat, protože branka hostů byla více než podivná.

62:10
    To bylo velké štěstí. Platil nastřelil puk do betonu Danečka. Asi se mělo jednat o ofsajd, ale rozhodčí hru nepřerušilo a to tuto akci poznamenalo. Hráči nevěděli, co bude.

61:49
    Budějovice se zatím nikde neženou.

61:35
    Do náznaku šance se dostal Sztefek, ale nic z toho nebude.

61:14
    Vráblík dělovkou přestřelil branku!

60:19
    To bude asi opatrná část zápasu. Žádný tým zatím branku neohrozil.

60:01

Po třech třetinách stále neznáme vítěze tohoto utkání. Třetí třetina nabídla úžasný hokej, ktterý vyvrcholil hned 4 brankami. AZ už vypadal, že zápas ztratí, ale dokázal v poslední minutě vyrovnat a stáhl tak dvoubrankový náskok hostů. Pokud chce AZet do play-off Havlíčkův Brod, je zde stále šance. Musí tento zápas vyhrát.

60:00

59:51
    Kasík ještě ohrozil Danečka, který puk vyrazil do rohu hřiště.

59:36
    Daneček již je zpět ve své brance a zastavil střelu hostů, která ještě mohla vývoj utkání ovlivnit.

59:11
    Havířov právě vstřelil branku!
    A je to tady! Hala explodovala nadšením. Havířovu se povedlo vyrovnat. To je neuvěřitelné. Tlak se vyplatil a hokejisté využili hry bez brankáře. JAKUB ŠLAHAŘ to trefil velmi přesně z prostoru mezi kruhy, Kůdela neměl šanci reagovat.

Josef Nudera

Góly a asistencie: 58. Vosátko (Sztefek, Klimša), 60. Šlahař (Jakúbek) – 52. Boháč (Pajič, Novák), 55. Rob (Skuhravý), 64. Kasík (Kuchejda)

AZ Havířov: L. Daneček (Matoušek) – Bezuška, Vosátko "A", Roupec, Krisl "C", Graca, Punčochář, Deutsch – M. Rimmel, Říčka, Sztefek – J. Daneček, Šlahař, Jakúbek – Kanko, Haas, Klimša – Škumát, Pechanec, Diviš – Matějek
    Banes Motor České Budějovice: Kůdela (Halmoši) – Růžička, Novák "A", Kasík, Vráblík, Platil, Chmelíř, Kotaška – Kotalík "C", Pajič, Boháč – Skuhravý, Rob, Pšurný – Kuchejka, Šachl "A", Ondřej – Přibyl, Vaniš, Ferebauer

Rozhodca: Vampola – Barteček, Vengřín

Diváci: 1 022