Liberec – Kladno 2:1 (kon.) | Třinec – SAPA Fehérvár 4:1 (kon.) | Lev – Bern 5:1 (kon.)
Lev Praha
5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
SC Bern
cz Streda 19.02.2014, 20:00 • Seewen • Prípravný zápas

58:00
    Ke konci zápasu ještě jeden trest. Tentokrát pro autora páté branky Lva Humphriese. Ten si za brankou Engrena nešetrně poradil s dotírajícím Bergerem.

53:36
    Lvi se ale hned vzápětí mohou vrátit do pětibrankového vedení. Olesz si odsedí dvě minuty za přílišnou hrubost.

51:37
    Lvi teď budou pykat za jeden ze svých věčných neduhů – špatně střídali a hráli v šesti.

35:16
    A je tu další šance na gól. Oystricka zahákoval Dostoinov a jde si odpočinout na trestnou lavici.

30:49
    A první přesilovku si zahraje i Lev. Collenberg si odsedí dvě minuty za hrubost.

24:35
    A i druhou přesilovku zápasu si zahraje Bern. Na trestnou lavici míří Vrána, který nedovoleně vysekl hokejku Bergerovi.

10:30
    Lvi si vyzkouší své kvality v oslabení. Martin Ševc si odsedí dvě minuty za sekání.

Ondřej Kalát

Karolína Antošová

Góly a asistencie: 2. Sekáč (Thörnberg), 10. Ridderwall (Cingel, Matai), 32. Sekáč (Vrána), 34. Ullström (Cingel), 50. Humphries (Birner, Kapanen) – 53. Bertschy (Metropolit, Domenichelli)

Lev Praha: Engren (Lukáš) – Mäenpää, Ševc, Oystrick, Němec, Jaakola, O’Byrne, Humphries, Nakládal – Azevedo, Zackrisson, Ullström – Sekáč, Vrána, Thörnberg – Birner, Kapanen, Řepík – Ridderwall, Cingel, Matai – Kubalík
    SC Bern: Gigon (50. Mischler) – Gerber, Kruger, Kreis, Collenberg, Grillfors, Orlando, Wellinger – Scherwey, Berger, Domenichelli, Loichat, Dostoinov, Ruthemann, Metropolit, Muller, Olesz, Berger, Vermin, Bertschy.