Benátky n/J – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | Kadaň – Havlíčkův Brod 2:3 (1:3 po s.n.)
Havířov – Most 7:4 (kon.) | Beroun – Olomouc 0:4 (kon.) | Litoměřice – Motor ČB 2:3 (kon.)
Šumperk – Třebíč 2:1 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
Banes Motor České Budějovice
cz Pondelok 27.01.2014, 18:00 • Kalich Arena • 1. liga (ČR)

59:39
    Domácí tým si vyžádal oddechový čas.

58:31
    Domácí odvolali brankáře a zkusí to se šesti hráči v poli.

58:31
    Vyloučení hostů, dvě minuty za hru vysokou holí dostává Zdeněk Ondřej.

56:55
    Oddechový čas pro hostující tým.

51:57
    Vyloučení hostů, dvě minuty za držení dostává Lukáš Chmelíř.

44:25
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Hoste poprvé v utkání využívají přesilovou hru a ujímají se opět vedení. Kasík opět vystřelil od modré, kotouč se od zadního mantinelu odrazil přímo na hokejku ROMANA PŠURNÉHO, který posílá Motor do vedení. Asistence: Jaroslav Kasík, Roman Vráblík.

42:36
    Vyloučení domácích, dvě minuty za podražení dostává Václav Racek.

38:47
    Vyloučení hostů, dvě minuty za podražení dostává Jaroslav Kasík. Poměr sil na ledě se vyrovná.

37:31
    Vyloučení domácích, dvě minuty za držení dostává Radek Míka.

36:45
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Domácí sice nedokázali využit početní převahu, ale podařilo se jim vyrovnat při hře 5na5. ZDENĚK DOLEŽAL si obhodil obránce a střelou zápěstím z mezikruží překonal Kůdelu. Asistence: Tomáš Rubeš.

34:39
    Vyloučení hostů, dvě minuty za napadení dostává Jaroslav Kasík.

25:07
    Rok Pajič se dostal do tutové šance před Přikrylem,ale domácí brankář skvělé zasáhl lapačkou.

22:15
    Máme tu první vyloučení v druhé třetině. Dvě plus dvě minuty dostává Luděk Škop za hru vysokou holí.

07:55
    Další vyloučení hostů, dvě minuty za podražení dostává Jiří Ferebauer.

05:53
    Domácí využívají přesilovou hru a snižují. MAREK HRBAS si vyměnil kotouč s Koudelkou a z levého kruhu propálil Kůdelu k pravé tyči. Asistence: Martin Koudelka, David Švagrovský.

05:08
    Vyloučení hostů. dvě minuty za hákování dostává Lukáš Kříž.

03:33
    A máme tu vyloučení na druhé straně. Síly na ledě se vyrovnají, dvě minuty za podražení dostává Aleš Kotalík.

02:36
    Vyloučení domácích, dvě minuty za hru vysokou holí dostává Martin Koudelka.

01:42
    Studená sprcha pro domácí celek! České Budějovice se dostávají do dvoubrankového vedení. Před Přikrylem vyšťoural kotouč PETR ŠACHL a procpal ho mezi betony litoměřického brankáře. Asistence: David Kuchejda, Zdeněk Ondřej.

00:23
    Překvapivý začátek pro domácí celek! ALEŠ KOTALÍK otevírá skóre v Kalich Areně. Po přihrávce z rohu kluziště se trefil přesně nad levé rameno Přikryla. Asistence: Rok Pajič, Daniel Boháč.

Michal Sabó

Alexandr Stys

Góly a asistencie: 6. Hrbas (Koudelka, Švagrovský), 37. Doležal (Rubeš) – 1. Kotalík (Pajič, Boháč), 2. Šach (Kuchejda, Ondřej), 45. Pšurný (Kasík, Vráblík)

HC Stadion Litoměřice: Přikryl (Král) – Šulc, Hrbas, Míka, Husák, Drábek, Žovinec, Málek, Kolář – Čermák, Koudelka, Rubeš – Budínský, Hašek, Chlapík – Z. Doležal, Švagrovský, Škop – Racek.
    Banes Motor České Budějovice: Kůdela (Halmoši) – Novák, Kříž, Platil, Chmelíř, Kasík, Vráblík – Kotalík, Pajič, Boháč – R. Pšurný, Šperger, Melka – Kuchejda, Šachl, Ondřej – Kniazev, Přibyl, Ferebauer.

Rozhodca: Petružálek – Koskuba, Šulo.