Montreal – Chicago 2:1 (po pr.) | NJ Devils – Florida 2:1 (po pr.) | Winnipeg – Columbus 3:6 (kon.)
Nashville – Ottawa 1:2 (0:2 po s.n.) | Minnesota – Colorado 2:4 (kon.) | Arizona – Anaheim 3:5 (kon.)
Calgary – Pittsburgh 1:2 (kon.) | San Jose – Boston 0:1 (kon.) | LA Kings – Detroit 1:3 (kon.)
Washington – Buffalo 1:2 (0:1 po s.n.)
Minnesota Wild
2:4 (0:0, 2:2, 0:2)
Colorado Avalanche
cz Nedeľa 12.01.2014, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

Dnešní utkání skončilo. Přeji hezké ráno a u online přenosu zase někdy na počtenou! (05:02:40)

3. Dany Heatley 0+2

Dnešní utkání končí vítězstvím Colorada. O výhře týmu z Denveru rozhodl v 53. minutě Ryan O'Reilly, který krásnou bekhendovou střelou do horního růžku branky nedal Backstromovi šanci. Výhru pečetil ještě v 59. minutě gólem do odkryté klece Maxime Talbot.

60:00

58:50
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Minnesota to zkusila bez brankáře, jenže k puku se dostal MAXIME TALBOT a ten od červené čáry poslal puk do odkryté klece. Asistence: Andre Benoit.

57:10
    Granlundova střela z otočky postrádala razanci.

56:50
    Střela Heatlyho nenadělala Varlamovovi žádné problémy.

56:29
    Až teď se domácí usazujou v útočném pásmu.

56:10
    Divoši budou muset zabrat, pokud chtějí pomýšlet na srovnání stavu. Zatím se hraje ve středním pásmu.

55:13
    Minnesota je kompletní.

55:00
    MacKinnon trefil jen boční kostrukci branky.

53:13
    Cooke si odsedí 2 minuty za hákování.

52:44
    Laviny jdou do vedení. RYAN O'REILLY obdržel přihrávku od Duchena a krásnou střelou bekhendem do horního růžku branky vrací Coloradu vedení. Asistence: Matt Duchene.

52:00
    Nyní se o puk bojuje ve středním pásmu.

50:59
    Haula vystřelil ihned po vhazování, Varlamov připraven.

50:56
    Icing Colorada.

49:42
    Duchene krásně obkroužil branku a přihrál McGinnovi, který vystřelil. Duchene už měl ruce nad hlavou, jenže puk je pod Backstromem!

48:23
    Hejda rozehrál nepřesně a je pískán icing.

Vojtěch Konečný

Góly a asistencie: 35. Coyle (Heatley), 35. Coyle (Heatley, Prosser) – 30. Landeskog (Talbot, Stastny), 34. O'Reilly (Benoit, Mitchell), 53. O'Reilly (Duchene), 59. Talbot (Benoit)

Minnesota Wild: Backstrom (Kuemper) – Suter, Brodin, Stoner, Prosser, Scandella, Blum – Pominville, Granlund, Niederreiter – Heytley, Coyle, Zucker, – Fontaine, Brodziak, Cooke, – Mitchell, Haula, Veilleux
    Colorado Avalanche: Varlamov (Jean-Sebastien Giguere ) – Johnson, Hejda, Benoit, Sarich, Wilson, Stollery – McGinn, Duchene, MacKinnon, – O'Reilly, Stastny, Landeskog, – Talbot, Mitchell, McLeod, – Bordeleau, Malone, Cliche

Rozhodca: Furlatt, Morton – Nowak, Cameron

Diváci: 19117