Skalica – Zvolen 5:3 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves 6:1 (kon.) | Žilina – Nitra 5:2 (kon.)
Trenčín – Topoľčany 1:2 (kon.) | HC Slovan – B. Bystrica 1:2 (kon.) | Košice – Poprad 8:1 (kon.)

59:10
    Briják predviedol zaujímavý prienik až pred bránu Kosára. Gólman Popradu jeho strelu zrazil do rohu.

58:46
    Štrauch sa zjavil sám pred bránou, chcel vyskúšať blafák, ale Rusňák jeho zámer vystihol a vypichol mu puk.

58:00
    Viacero nepresností na oboch stranách. Zápas sa už len dohráva.

57:18
    Domáci v plnom počte.

56:58
    Briják vytvoril zbytočnú chybu a Lapšanský bol sám pred Rusňákom. Domáci brankár však chytá dnes veľmi dobre.

56:20
    Borecký s Markušom držia puk a sekundy pre Poprad rýchlo plynú.

55:28
    Vylúčenie Košice. 2 minúty za podrazenie si odsedí Zikmund.

55:18

54:27
    Ženčuch sa zjavil za obranou Košičanov, ale nedokázal streliť gól.

53:40
    Štrauch to dnes skúša z každej možnej pozície. Rusňák však inkasoval iba raz.

53:18
    Vylúčenie Košice. 2 minúty Briják za držanie.

52:58
    Briják vyskúšal nového muža v popradskej bráne, Kosárova lapačka bola pripravená.

52:00
    Široký po ôsmom góle prenechal miesto v bráne Gabrielovi Kosárovi.

50:55
    Košice dali gól!
    Do streleckej listine sa zapisuje aj obranca JAKUB VARGA, ktorý príklepom od modrej čiary prestrelil Širokého. Asistencia: Marek Borecký

50:33
    Hostia sú na ľade v trojici a vyslúžili si ďalší trest, pretože na hraciu plochu neposlali štvrtého hráča. 2 minúty pre hráčsku lavicu Popradu.

50:33
    Vylúčenie Poprad. 2 minúty Babinský. Zikmund sa dostával do zakončenia, a tak ho obranca hostí radšej fauloval

50:08

49:00
    Štrauch sa spoza brány natlačil do koncovky, ale Rusňák ho vychytal.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Tomáš Lengyel

Góly a asistencie: 5. Zikmund (Markuš, Borecký), 14. Borecký (Briják), 21. Zikmund (Borecký, Lenďák), 22. Fedorko (Mikula), 37. Zikmund (Lenďák), 42. Fedorko (Schnelly, Mikula), 48. Zikmund (Borecký, Markuš), 51. Varga (Borecký) – 29. Štrauch (Babinský)

HC Košice: Rusňák – Briják, Lenďák, Pavúk, Varga, Pribula, Buraľ, Grega, Medvec – Borecký, Markuš, Zikmund – Stupeň, Drábik, Kaszonyi – Mikula, Schnelly, Fedorko – Socha, S. Hrivňák, Dimun.
    HK Poprad: Široký – Pitka, Kramár, Kasanický, Šterbák, Babinský, Varholík, Paczkowski – Hrehorčák, Vojšovič, Štrauch – Ženčuch, Jenčo, Tomečko – Lapšanský, Sawicki, Bielec – Stanislav, Pavličko, Ďurčo.

Rozhodca: P. Korba – Beňuška, Bľanda