Třinec – Pardubice 4:2 (kon.) | K. Vary – Slavia 0:2 (kon.) | Liberec – Hradec Králové 5:2 (kon.)
Sparta Praha – Berani Zlín 2:1 (kon.) | Kladno – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 1:2 (0:1 po s.n.)
Plzeň – Chomutov 5:3 (kon.)
Rytíři Kladno
2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
HC Kometa Brno
cz Nedeľa 12.01.2014, 17:30 • ČEZ stadion, Kladno • Tipsport extraliga (ČR)

59:01
    Domácí to zkoušejí v šesti.

53:07
    Kometa právě vstřelila branku!
    Brno využívá přesilovou hru. Němec našel zcela volného TOMÁŠE SVOBODU, který byl připraven na prvém kruhu a krásnou střelou pod horní tyč vstřelil gól na 2:3. Asistence: Vojtěch Němec.

52:09
    Petr Tenkrát (KLA) dostává dvě minuty za sekání.

Dnešní utkání sleduje 2850 diváků.

48:24
    Kladno právě vstřelilo branku!
    A je vyrovnáno. Dragoun přihrál na MARKA ZAGRAPANA, který uháněl po pravé straně a z levého kruhu překonává krásnou střelou Čiliaka. Asistence: Michal Dragoun.

48:04
    Teď Kladno mohlo vyrovnat. Dragoun dostal od Černoška, krásnou přihrávku a Dragoun se díky tomu dostal do samostatného úniku, ale Čiliaka nepřekonal.

45:27
    Hruška se dostal do samostatného úniku a zkusil takzvanou "Hertlovku", ale to se mu nepovedlo.

44:13
    Němec (KOM) dostává dvě minuty za podražení.

32:03
    Kuchler se nyní ocitl sám před brankou, ale puk dostal na bekhend a nedokázal překonat ležícího Čiliaka.

21:19
    Hostům se vstup do druhé třetiny povedl velice dobře. Zohorna přihrával z levého kruhu na modrou, kde byl připraven MARTIN DOČEKAL, který vyslal prudkou střelu na Cháberu a čistým průstřelem vstřelil branku. Asistence: Hynek Zohorna.

18:36
    Krásná akce a Rytíři dávají před koncem třetiny vyrovnávací branku. Bílek zavezl kotouč do útočného pásma a vystřelil z pravého kruhu. Čiliak puk vyrazil před sebe a MAREK ČERNOŠEK měl už jednoduchou práci a to trefit zcela odkrytou branku. Asistence: Vítězslav Bílek.

11:07
    Doudera (KLA) dostává dvě minuty za sevření puku.

06:08
    Patera dostal krásnou přihrávku před branku, ale minul odkrytou klec.

05:15
    Čermák (KOM) dostává dvě minuty za hrubost a Kladno má před sebou minutovou přesilovou hru.

05:02
    Patera nabízel přihrávku před branku Kuchlerovi, ale ten z krásné pozice trefil pouze levý beton.

04:33
    Kladno bude hrát přesilovku 5 na 3. Kempný (KOM) dostává dvě minuty za hákování.

03:41
    Tak to je neuvěřitelné. Hosté unikli v oslabení a VOJTĚCH NĚMEC je ten kdo vyslal krásnou střelu pod horní tyč. Bez asistence.

03:13
    Dujsík (KOM) dostává dvě minuty za hákování. Kladno bude hrát dnešní první přesilovku.

Adam Soukup

Góly a asistencie: 19. Černošek (Bílek), 49. Zagrapan (Dragoun) – 4. Němec, 22. Dočekal (Zohorna), 54. Svoboda (Němec)

Rytíři Kladno: Chábera (Cikánek) – Kaberle, Růžička, Doudera, Černošek, P.Hořava, Jankovič – M.Hořava, Dragoun, Bílek – Kuchler, Patera, Tenkrát – Rudovský, Zagrapan, Havlíček – Strnad, Lukáč, Eberle
    HC Kometa Brno: Čiliak (Klimeš) – Hanzlík, Dujsík, Kempný, Kováčik, Žižka, Kuboš, Dlapa – Hruška, Čermák, Novotný – Káňa, Němec, Svoboda – Burian, Zohorna, Dočekal – Waserbauer, Raška, Jenyš

Rozhodca: Minář,Homola – Hlavatý Tošenovjan