Washington – Carolina 3:4 (po pr.) | Boston – Nashville 3:2 (po pr.) | NY Islanders – Chicago 3:2 (po pr.)
Ottawa – Winnipeg 4:3 (kon.) | St. Louis – LA Kings 5:0 (kon.) | Minnesota – Buffalo 4:1 (kon.)
Dallas – Montreal 4:6 (kon.) | Colorado – Philadelphia 2:1 (kon.) | Arizona – Columbus 0:2 (kon.)
San Jose – Edmonton 5:1 (kon.)
Colorado Avalanche
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Philadelphia Flyers
cz Piatok 03.01.2014, 03:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

45:46
    Colorado Avalanche si zahrají oslabení. Na trestnou lavici totiž míří domácí hráč Maxime Talbot (COL), který hákoval soupeře. Přesilovka pro Flyers.

26:17
    Přesilovku ve druhé třetině si vyzkouší i Philadelphia Flyers. Vyloučen je totiž na dvě minuty domácí hokejista Cody McLeod (COL), který se provinil zdržováním hry.

21:03
    Ve stejném čase odjíždí na trestnou lavici Sean Couturier (PHI). Ten si dnes odpyká už druhý trest, tentokrát se provinil hákováním a znovu oslabuje svůj tým.

14:13
    První vyloučení dnes uvidíme také na straně Colorada Avalanche, přichází tak přesilovka pro Philadelphii. Dvě minuty za držení dostává Cody McLeod (COL), jenž nelibě odjíždí za katr.

05:53
    Teď ale přichází možnost první přesilové hry, kterou si zahraje domácí Colorado. Na dvě minuty si jde totiž za katr sednout hostující hráč Sean Couturier (PHI) za podražení.

Martin Schwarz

Góly a asistencie: 12. McGinn (Duchene, Johnson), 30. O'reilly (Landeskog) – 34. Simmonds (Meszároš, Hartnell)

Colorado Avalanche: Varlamov – Johnson, Hejda, Benoit, Sarich, Wiilson, Barrie – Mackinnon, Stastny, Landeskog – McGinn, Duchene, O'Rielly – Talbot, Mitchell, McLeod – Malone, Cliche, Bordeleau
    Philadelphia Flyers: Mason – Coburn, TImonen, Grossmann, Streit, Meszároš, L. Schenn – Voráček, Giroux, Raffl – Simmonds, B. Schenn, Hartnell – Lecavalier, Couturier, Downie – Rinaldo, Hall, Rosehill

Rozhodca: Tom Kowal, Ian Walsh – Brian Mach, Ryan Galloway

Diváci: 16793