KHL
CSKA Moskva – Viťaz 5:2 (kon.) | Čerepovec – Petrohrad 1:2 (kon.) | Novgorod – Kazaň 4:6 (kon.)
A. Mytišči – Nižnekamsk 4:1 (kon.) | S.Moskva – Metallurg Magnitogorsk 1:6 (kon.) | Doneck – Čeljabinsk 3:2 (1:0 po s.n.)
Atlant Mytišči
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
Neftechimik Nižnekamsk
Streda 25.12.2013, 16:30 • Arena Mytishi • KHL

55:55
    Roman Lyuduchin odchádza na dve minúty na trestnú lavicu a toto už hostia budú mať veľmi ťažké.

53:26
    Alexander Kadeikin odchádza na dve minúty na trestnú lavicu.

36:22
    A na trestnú lavicu odchádza slovenský útočník Martin Cibák za hákovanie.

31:44
    Hostia však teraz budú mať príležitosť na strelenie gólu. Yaroslav Dyblenko si odsedí trest za hákovanie.

25:06
    Fedor Belyakov oslabí svoj tím za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

15:38
    A teraz je to práve Igor Radulov, kto oslabuje domáci tím, na trestnú lavicu si sadá za krosček.

05:10
    Tento krát si zahrajú rpesilovú hru hostia, Vitaly Atyushov dostáva menší trest za sekanie.

00:56
    Igor Polygalov oslabí svoj tím na dve minúty za vrazenie. Domáci tak majú možnosť prvej presilovej hry.

Miroslav Šimurka

Góly a asistencie: 3. Novopashin (Batyrshin, Kadeykin), 23. Artyukhin (Shmelyov, Kadeikin), 27. Engqvist (Atyushov), 59. Engqvist (Haataja, Mayorov) – 6. Mamashev (Belousov, Belyakov)

Atlant Mytišči: Galimov, (Borisov) – Novopashin, Batryshin, Atyushov, Rukavishnikov, Dyblenko, Velikov – Koltsov, Kablukov, Glukhov – Mayorov, Engqvist, Haataja – Mikhnov, Radulov, Trubachyov – Artyukhin, Yashin, Shmelyov – Kadeykin, Soshnikov
    Neftechimik Nižnekamsk: Sudnitsin (Dalton) – Belov, Yarullin, Shulakov, Romanov, Belyakov, Mamashev, Berezin, Kosmachev – Netik, Cibak, Lyuduchin – Kulikov, Alshevsky Y., Alshevsky S. – Taratukhin, Trunyov, Belousov – Rybin, Polygalov, Khokhryakov

Rozhodca: Odins Eduard, Belov Alexei – Kuchava Tornike, Novikov Nikita